gebe
  1. gülgüzeli

gülgüzeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Resİmlİ Namaz Anlatimi

Konu, 'Çöplük' kısmında gülgüzeli tarafından paylaşıldı.

namaz anlatımı resimli namaz anlatımı
    RESİMLİ NAMAZ ANLATIMI

SABAH NAMAZI

ÖĞLE NAMAZI

İKİNDİ NAMAZI

YATSI NAMAZI

UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR.

Allah’A (CC) EMANET OLUN.

SABAH NAMAZI

ÖĞLE NAMAZI

İKİNDİ NAMAZI

YATSI NAMAZI

UMARIM FAYDALI OLMUŞTUR.

Allah’A (CC) EMANET OLUN.

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Resİmlİ Namaz Anlatimi

allah razı olsun bu paylaşımın için canım emeğine sağlık

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Resİmlİ Namaz Anlatimi

emeğine sağlık

Resİmlİ Namaz Anlatimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Barkod Efekti(resimli Anlatım)

Barkod Efekti(resimli Anlatım)

barkot resimleri beyaz arka plan barkod resimleri photoshop örnekleri resimli anlatım barkot örnekleri Barkod efekti yapmayı öğreneceğiz. Bu örnek Photoshop 7.0 kullanılarak yapılmıştır. 200x200 pixellik beyaz arka plan ile çalışamaya başlıyoruz. Barkod adında yeni bir layer oluşturalım. Çeşitli filtrelerle barkodumuzu oluşturalım. Filter>Add Noise Amount: 400 Gaussian ve...
  2. virüsün resimli anlatımı

virüsün resimli anlatımı

Şimdi bir virüsün anatomisin şekil üzerinde inceleyelim. Yukarıdaki şekilde bir virüsün yalın bir şekilde şematize edilmiş resmi gerçeğiyle karşılaştırmalı olarak görülmektedir. Head yani baş bölgesi, karmaşık yapılı proteinlerden oluşmaktadır.Bu protein kılıfın içerisinde ise virüse ait RNA (bazen DNA olabilir) molekül zinciri bulunmakadır. İngilizce " Neck " adı verilen bölge...
  3. Elİfba Resİmlİ Anlatim!

Elİfba Resİmlİ Anlatim!

elif ba sesli anlatım kuran elifbası sesli elifbası elifba harfleri elif ba Kur’an-ı Kerim Elifbası’nda 28 harf vardır! Kur’an-ı Kerim alfabesinin birbirinden güzel 28 harfi var. Bu harfler, “Elif” harfiyle başlar, “Ye” harfiyle biter. Bu harflerin Türkçede kullandığımız harflerden farklı bir özelliği vardır. Bu harfler sağdan sola doğru yazılır ve yine sağdan sola doğru okunurlar. Lâmelif:...
  4. Fizyognomi, resimli anlatim

Fizyognomi, resimli anlatim

insan tiplerine göre kişilik özellikleri fizyognomi ten rengine göre saç rengi belirleme bebeğin göz rengini belirleme burun tipleri Fizyognomi Nedir? "Fizyognomi" terimi, Yunanca physis-doğa ve gnomon-yorum kelimelerinin birleşimidir. Giovanni Battista Della Porta (1535-1615)´ya göre gnomon, aynı zamanda yasa, kural anlamına gelmektedir; yani, fizyognomi "doğa yasası"...
  5. Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma Namazı Resimli Anlatım

Cuma namazının resimli olarak anlatımı, Cuma namazı nasıl kılınır ? İslam aleminde Erkeklere Farz olarak kılınan namazdır Cuma Namazı... Peki bu namaz nasıl kılınıyor resimli olarak anlatabilirmisiniz derseniz. Bunu sizler için anlatmaya çalışalım sevgili melekler. Bu iş aslında erkeklerin görevi olsa da, hayat şartları ve sürekli para kaygısı yüzünden erkekler pek fazla bu olaya malesef...

Sayfayı Paylaş