gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Rakamlar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Rakamlar istiyorum kızlar, oğluma rakkamları öğretiyorum resimli olursa hem hafızasında kalması daha iyi olur hemde öğrenmesi daha çabuk olur

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Rakamlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadeniz’in kanser rakamları korkutuyor

Karadeniz’in kanser rakamları korkutuyor

trabzon kanser tarama merkezi karadeniz kanser Karadeniz’in kanser rakamları korkutuyor Kanser vakaları nedeniyle mercek altında olan Karadeniz Bölgesi’nde ilk resmi kanser taraması yapıldı. Tarama sonuçları ne yazık ki rahatlatıcı değil. Bölgede 11 yılda 9 ilde 13 bin 691 kanserli hasta tespit edildi Karadeniz Bölgesi’nde ilk resmi kanser taramasının rakamları belli olmaya başladı. 1995...
  2. Rakamlarin gizemi

Rakamlarin gizemi

rakamların gizemi gizemli rakamlar rakamların gizemleri rakamlarin gizemi isimlerin “EVREN SAYILARDAN İBARETTİR” DİYEN PİSAGOR’DAN BU YANA, İNSANOĞLU RAKAMLAR ARASINDAKİ ŞAŞIRTICI TESADÜFLERDEN RAHATLATICI ANLAMLAR ÇIKARMAYI BAŞARDI. KUTSAL KİTAPLARDAKİ KUTSAL SAYILAN RAKAMLARIN YANI SIRA ŞEYTANA ATFEDİLEN UĞURSUZ SAYILAR DA HAYATIMIZDA YER ALDI. BUNUN DA ÖTESİNDE RAKAMLARA DAYANAN TESADÜF...
  3. 10 ilde son rakamlar

10 ilde son rakamlar

15 binin üzerinde seçmen ile yapılan anket, seçimlere bir hafta kala 10 ilin seçim haritasını ortaya koydu. Yeni Vizyon A.Ş. Danışmanlık ve Araştırma tarafından yapılan anket seçime bir hafta kala İstanbul’da Kadir Topbaş’ın açık farkla önde gittiğini ortaya koyarken, Ankara’da ise Melih Gökçek ile Murat Karayalçın arasında büyük çekişme yaşanacağının sinyalini verdi. Şu ana kadar yapılan en...
  4. İşsizlik rakamları alarm veriyor

İşsizlik rakamları alarm veriyor

Ocak ayında işsizlik oranı bir önceki yılın aynı dönemine göre 3,9 puan artarak % 15,5 olarak hesaplandı. 2008 yılı ocak ayında işsizlik oranı yüzde 11,6 düzeyinde bulunuyordu. Türkiye İstatistik Kurumunun (TÜİK) üçer aylık dönemler itibarıyla her ay açıkladığı Hanehalkı İşgücü Anketinin, ''Aralık-Ocak-Şubat 2009'' dönemini kapsayan, ''Ocak'' sonuçlarına göre, bu dönemde iş gücüne katılım...
  5. Ağustos ayı enflasyon rakamları

Ağustos ayı enflasyon rakamları

Kızlar 2011 yılı ağustos ayındaki tefe tüfe oranları tam olarak ne oldu ev sahibi yine anlaşma gereği bu rakkamlardan zam yapacak bakarım dedim ama bulamadım yardımcı olun bana lütfen.

Sayfayı Paylaş