gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Sade Kek Tarifi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Sade Kek Tarifi Selam kızlar sizden sade kek nasıl yapılır diye bana yazmanızı rica ediyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Sade Kek Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. TİTAN'dan Üzümlü Kek Tarifi (resimli)

TİTAN'dan Üzümlü Kek Tarifi (resimli)

üzümlü kek, tarifi, malzemeleri, üzümlerin dibe çökmemesi için, püf noktası, yapılışı, resimleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Kek mutfaklarımızda sıklıkla yaptığımız ,misafir sofralarımızın demirbaşıdır.Hele de bu konuda pratikleşenler için can kurtarıcıdır melekler :) Ben de çok sık kek yaparım ve hiç şaşmaz :) Mesela pek denenmeyen muzlu kekim de çok güzel olur :tik:...
  2. TİTAN'dan Muzlu Kek Tarifi (resimli)

TİTAN'dan Muzlu Kek Tarifi (resimli)

muzlu kek tarifi malzemeleri yapılışı reçetesi resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Geçen akşam çocuklar tutturdu kek isteriz diye.Aslında pankek yapmaya karar vermiştim ama , baktım ki evde ki muzlar (nasıl olup ta iki canavardan kaldıysa) kararmaya başlamış,nette gördüğüm muzlu kek tarifini denemeye karar verdim melekler :) Tabi bu muzlarla muzlu rulo pasta da yapabilirdim ama...
  3. Sade kek yapılışı resimli tarifi

Sade kek yapılışı resimli tarifi

Sade Kek Tarifi Resimli , Sade Kek Tarifi, En sevdiğim keklerden biridir sade olan kek ve sık sık kardeşimden yapmasını isterim, çünkü muhteşem yapıyor :) Sevgili Melek'ler, bu yazımızda sizlere sade kek tarifini sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyorum. Sade Kek Malzemeler: 4 yumurta 340 g (2 su bardağı) toz şeker 200 ml (1 su bardağı) süt 125 g yumuşak margarin 100 ml (yarım su...
  4. Güllü Kek Tarifi Resimli yapılışı

Güllü Kek Tarifi Resimli yapılışı

Güllü Kek Nasıl Yapılır Ev Yapımı Güllü Kek Tarifi Resimli Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce gül böreği tarifi sunmuştuk. Şimdi ise güllü kek tarifi sunuyor ve şimdiden afiyet olsun diyoruz:) Malzemeler: 1 su bardağı sıvıyağ 1 çay bardağı süt 1 çay bardağı gülsuyu 1 kase gül yaprağı 3 yumurta 1 su bardağı tozşeker 1 paket...
  5. Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli yapılışı

Ispanaklı Kek Tarifi Resimli Ispanaklı Kek Tarifi Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce yumuşak kek nasıl yapılır anlatmıştık. Bu gün ise hem yumuşak hem de çok lezzetli ıspanaklı kek yapılışı hakkında bilgiler aktarıyor ve ıspanaklı kek tarifi edinmek isteyen tüm üyelerimizi bu sayfamıza davet ediyoruz. Malzemeler 3 yumurta, 2 paket...

Sayfayı Paylaş