gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

resimli saksı değişimi

Konu, 'Bitki ve Bitki Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

saksı değişimi [​IMG]

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: resimli saksı değişimi
    ilginçti canım tşkler..

resimli saksı değişimi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Akıllı saksılar"

"Akıllı saksılar"

akıllı saksılar . [/COLOR][/B]İlk saksı Pet Plant. Junyi Heo tarafından tasarlanmış. Isı, nemlilik, su seviyesi vs. gibi değerleri ölçüyor ve ihtiyacı olan neyse LCD ekranı aracılığıyla size gösteriyor. Fazla sulaığınızı anlayacak kadar da akıllı. Eğer gereğinden fazla sularsanız suyu süzüp içinde ki özel bir kaba aktarıyor.Tüm bunların çalışması için tek yapılması gereken arada sırada usb...
  2. degişik saksılar

degişik saksılar

değişik saksılar hepimizin evinde mutlaka çiçek,bitki vardır tabi ama saksıları nasıl bir de bunlara bakın bakalımm:dil: ay bu çok tatlı iştee:second: tam bir doga asıgıııı:laugh::laugh::laugh::laugh: alıntı
  3. Bahar Saksıları

Bahar Saksıları

saksı, dekoratif, süsleme, süslemeleri, süsleri, tasarım, tasarımları, boyama nasıl yapılır resimli anlatım burada arkadaşlar. Merhaba Melek'ler... Bu yazımızda değerli dostumuz Burcu Kuran Hanım'ın kendi sitesi, herkesedair.com'da kendi el becerisiyle yaptığı o harika bahar saksılarını sizlerinde beğenisine sunuyorum Melek'ler:) Ben çok beğendim, eminim sizlerde beğeneceksinizdir:)...
  4. Dekoratif saksılar

Dekoratif saksılar

Çiçekleri çok severim. Evimin en iyi güneş alan yeri mutfak olduğu için çiçeklerim orda durur. Orkidem, menekşem ve mis kokulu fesleğenim mutfağıma ayrı bir hava katıyor. Bir de bu mis kokulu güzel görüntülü çiçekleri dekoratif saksılara ekersem o zaman daha da güzelleşecek mutfağım. Sizde dekoratif saksı arıyorsanız Evmanya.com | Türkiye'nin İlk Ev Yaşam & Dekorasyon Alışveriş Sitesi...

Sayfayı Paylaş