gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Resimli Şiirer....Arşiv....

Konu, 'Çöplük' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Resimli Şiirer....Arşiv.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli şiirler arşivi

Resimli şiirler arşivi

Durmaktan beklemekten Köşede kalmaktan ve hatta, Yok sayılmaktan,hiç görülmekten, Yoruldum! Yaptığının bu olduğunu sanmadan ve belki bilmeden hiç, anlamadan bunu öyleymiş gibi görmene neden olmaktan, Tükendim! Adını hayatımın öznesi yapmışken, Yükleme hangi soruyu sorsam şimdi yanıt yok ... Akılnda olsun , Yanıtı olmayan sorular mahkumdurlar hep bir köşede unutulmaya ! -Ve uzatıyor...
  2. RESİMli

RESİMli

Sebepsiz sevmektir aşk, nedeni olmadan bağlanmak birine. Gözlerine baktığında erimektir içten içe, Ellerini tuttuğunda titremektir tüm benliğinle. Hatta sarıLamamktır utançtan, Çünkü utanmaktır sevmek aslında, Sevmek nedir aslen? Ölmek mi uğruna? Yaşamak mı onunla? Sevmek mi ömür boyunca? yoksa ayrılmak mı gerekince? Nedir insanı başkasına bağlayan? Güzelliğimi? bilmez kimse bu soruların...
  3. Resimli Rakamlar

Resimli Rakamlar

Resimli Rakamlar istiyorum kızlar, oğluma rakkamları öğretiyorum resimli olursa hem hafızasında kalması daha iyi olur hemde öğrenmesi daha çabuk olur

Sayfayı Paylaş