gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Resimli sitemli sözler mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sitemli resimli sözler, sitemli yazılı resimler 2012 Sevgilinize olan siteminizi aşağıdaki resimlerin birisini facebook aracılığı ile iletebilirsiniz. Tabiki anlarsa anlamazsa kalas deyip geçmenizi şiddetle tavsiye ediyorum :)
    Sitemli resimli sözler

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

paylasim icin tsk etkileyici :D:D

Resimli sitemli sözler mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sitemli Aşk Mesajları Facebook

Sitemli Aşk Mesajları Facebook

Sevdiğinize siteminiz mi var ? O zaman bunu msn yada facebooktan yayınlayarakta gösterebilirsiniz. İşte karşınızda sitemli aşk mesajları ve sözleri kızlar. qittin... arKanda qözü yaşLı ßi aşıq ßıRaqıp qittin... ßitiRdin ve qittin... qittin ve ßn ßittim !!! gül solmayı yaprak sonbaharı bende senden ayrılığı istemiyorum bebeğim.Seni hep sevdim hep seveceğim gerekirse bu canı uğruna feda...
  2. Resimli Ünlü Sözler Mesajlar

Resimli Ünlü Sözler Mesajlar

Özlü Sözler Resimli Ünlülerin Özlü Sözleri Resimli Sevgili melekler bu yazımızda sizlerle resimli ünlü sözleri paylaşıyoruz :)
  3. 2012 Kadir Gecesi Mesajları Resimli sözler burada

2012 Kadir Gecesi Mesajları Resimli sözler burada

2012 Kadir Gecesi Mesajları 2012 Resimli Kadir Gecesi Mesajları Kadir Geceniz mübarek olsun ve Yüce Allah bu gece Ona açtığınız eller boş çevrilmesin, yaptığınız bütünü dualar kabul olsun diyor ve sizlere resimli Kadir Gecesi mesajları sunuyoruz Melek'ler. Bir damla umut serpilsin yüreğine, bin tatlı umut dolsun günlerine, hayallerin gerçekleri bulsun, bütün duaların kabul, Kadir...
  4. 2013 üzgün sözler kederli sözler sitemli sözler

2013 üzgün sözler kederli sözler sitemli sözler

bu konu;2013 üzgün sözler ,kederli sözler hakkında bilgiler vermektedir Sevgilisinden ayrılan lar için veda sözleri,ayrılık sözleri,kederli sözler,üzgün sözler,acı sözlerle ilgili yazılarımızı ,msn de,sitenizde,facebook sayfanızda paylaşabilir,sevdiklerinize mesaj yoluyla sitem edebilirsiniz.Moralinizi bozan ,kıran kişilere gönderme yapacağınız 2013 'ün acı dolu sözlerini sizlerle...
  5. Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Resimli Kadınlar Günü Sözleri

Her sene 8 Mart tarihin de kutlanan kadınlar gününe özel resimli sözleri sizler için bu yazım da paylaşıyorum. Kadınlara hakettikleri değeri sadece birg üne değil hergün için hatırlanması dileklerimle şimdiden tüm üyelerimizin ziyaretçilerimizin kadınlar gününü kutluyorum.

Sayfayı Paylaş