gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Sosisli Pilav Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sosisli Pilav Tarifi Resimli Sosisli Pilav Tarifi

Pilav tarifleriniz arasına bir yenisini daha eklemek ister misiniz? O halde size sosisli pilav tarifini sunuyor ve bu pilavı herkes çok beğenecek diyoruz. Buyrun Melek'ler; [​IMG]

Sosisli Pilav

MALZEMELER
    (6 kişilik)
    3 bardak haşlanmış Amerikan pirinci
    5 adet sosis
    100 gr mantar
    1 büyük havuç
    2-3 tane yeşil soğan
    4 yumurta
    1 çorba kaşığı margarin
    1 çay bardağı süt
    100 gr. otlu peynir
    Tuz
    Karabiber

HAZIRLANIŞI
    Sosisleri ince ince dilimleyerek 1 kaşık margarin ilave ettiğiniz tavada kızarana kadar pişirin. Suyunu çekince dilimlenmiş mantarı, havucu ve soğanı ekleyip 2 dakika daha pişirin. Başka bir kapta sütü, yumurtayı, tuzu ve karabiberi iyice karıştırın ve tavaya ilave edin. 2 dakika daha pişirin. Üstüne pirinci ve peyniri de ilave ettikten sonra 5 dakika kısık ateşte pişirin ve sıcak olarak servis edin.

Resimli Sosisli Pilav Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Haşlama Pilav Tarifi Resimli

Haşlama Pilav Tarifi Resimli

Selam kızlar Haşlama Pilav Tarifi Resimli tarif istiyorum sizden
  2. Hünkar Pilavı Tarifi Resimli

Hünkar Pilavı Tarifi Resimli

Selam kızlar Hünkar Pilavı Tarifi Resimli tarif istiyorum sizden lütfen tarif verin
  3. Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli

Sosisli Pilav Tarifi Resimli Merhaba bayanlar sizden Sosisli Pilav Tarifi istiyorum nasıl yapılacağını rica etsem detaylı bir şekilde yazıınız
  4. Zerde Pilav Tarifi Resimli

Zerde Pilav Tarifi Resimli

Zerde Pilav Tarifi Resimli Merhaba kızlar sizden Zerde Pilav Tarifini rica ediyorum lütfen bana zerde pilavı nasıl yapılır yazın
  5. Resimli Acem Pilavı Tarifleri

Resimli Acem Pilavı Tarifleri

Resimli Acem Pilavı Tarifleri arıyorum lütfen bana Resimli Acem Pilavı Tarifi yazın kızlar

Sayfayı Paylaş