gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli Sulu Yemekler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Resimli Sulu Yemekler hakkında tariflerini paylaşın ama lütfen lezzetli olanlar olsun :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resimli Sulu Yemekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Resimli Davet Yemekleri

Resimli Davet Yemekleri

Resimli Davet Yemekleri menüsü paylaşırsanız bana çok yardımcı olursunuz :) Bu günlerde yemek davetleri vereceğim ama menü yok:)
  2. Sultan Aziz Tatlısı Tarifi Resimli

Sultan Aziz Tatlısı Tarifi Resimli

Sultan Aziz Tatlısı Tarifi Resimli Arkadaşlar selam olsun diyor ve sizden Sultan Aziz Tatlısı Tarifini istiyorum.
  3. Sultan Keşkülü Tarifi Resimli

Sultan Keşkülü Tarifi Resimli

Sultan Keşkülü Tarifi Resimli yapılışını detaylı bir şekilde yazın arkadaşlar
  4. Sulu Sebze Yemekleri

Sulu Sebze Yemekleri

Resimli Sulu Yemekler Resimli Sulu Yemek Tarifleri Her mutfakta pişen ancak mutfağa yeni girmiş meleklerimizin bilmeyeceklerini düşündüğümüz sebze yemeklerinden bazılarının tariflerini sizlerle paylaşıyoruz :) Barbunyalı Taze Fasulye Malzemeler 500 gr Fransız barbunya 500 gr Ayşe kadın fasulye 1 adet iri kuru soğan 2 adet iri olgun domates 1 çay bardağı zeytinyağı 1 çorba kaşığı...
  5. Muzlu Sultan Lokumu (resimli anlatımlı )

Muzlu Sultan Lokumu (resimli anlatımlı )

sıcak yaz günlerinde serinletecek enfes hafif bi tatlı tarifini paylaşmak istedim sizlerle umarım beğenirsiniz . Malzemeler: Muhallebisi için: 1 litre süt 1 su bardağı un 125 gr. tereyağı 8 yemek kaşığı toz şeker 1 paket vanilya Tepsinin en altına döşemek için: Yaklaşık 200-250 gr hindistan cevizi Krem Şantisi için: 1paket krem şanti 1 su bardağı süt Meyve olarak: 3 adet muz Yapılışı:...

Sayfayı Paylaş