gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Resimli Tavuklu Bademli Pilav Tarifi

Konu, 'Yemek Tarifleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Tavuklu Bademli Pilav Tarifi Resimli Tavuklu Bademli Pilav Tarifi

Pilav tarifleri arasına bir yenisini daha eklemek isteyen siz sevgili bayanlar, Meleklermekani.com olarak sizler için bu sayfamızda muhteşem bir lezzet olan Tavuklu Bademli Pilav Tarifini sunuyoruz.

Tavuklu Bademli Pilav

Malzemeler

*2 Su B. Pirinç
    *1 Su B. Badem
    *1 Su B. Et Suyu
    * 2 Çorba K. Tereyağı
    *Tuz
    *Su

Hazırlanışı

Tencereye tereyağını koyun ve eriyince bademleri ilave edip kavurun. Pirinci ıslayıp süzgeçten geçirin. Tencereye ilave edin ve biraz kavurun.

Et suyunu ve sıcak suyu ekleyin. Tuzunu dökün ve kapağını kapatıp pişmeye bırakın.

Resimli Tavuklu Bademli Pilav Tarifi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bademli pilav tarifi

Bademli pilav tarifi

Bademli pilav Melişlerim güzel bir pilav tarifi buyurunn:) Malzemeler 1 tavuğun gögüs kısmı 2 su bardağı pirinç 2 avuç çiğ badem içi 4 su bardağı tavuk suyu 1 yemek kaşığı kuş üzümü 100 gr tereyağ ( ya da margarin) 1 tatlı kaşığı çam fıstığı karabiber tuz Hazırlanışı Tavuk gögüsünü ufak bir tencerede biraz su ile çırpın.Bademleri kaynar suda haşlayıp kabuklarını soyun.Bir kaşık yağda...
  2. Köri Soslu Pilav (Tavuklu) Tarifi Resimli

Köri Soslu Pilav (Tavuklu) Tarifi Resimli

Köri Soslu Pilav (Tavuklu) Tarifi Resimli Bu hafta sonu çok özel misafirlerim gelecek ve sizden Köri Soslu Pilav (Tavuklu) Tarifi istiyorum lütfen tarifi biliyorsanız yazın bana
  3. Tavuklu Bademli Pilav Tarifi Resimli

Tavuklu Bademli Pilav Tarifi Resimli

Tavuklu Bademli Pilav Tarifi Resimli Selam kızlar sizden Tavuklu Bademli Pilav Tarifi istiyorum birde resmini ekleyin yapılmış olan resmini
  4. Tavuklu Harem Pilavı Tarifi Resimli

Tavuklu Harem Pilavı Tarifi Resimli

Tavuklu Harem Pilavı Tarifi Resimli - Bu harem işleride dizilerle moda oldu mutfaklarımızada girdi bende merak sardım sizden Tavuklu Harem Pilavı Tarifi istiyorum bu yüzden kızlar :D
  5. Resimli Tavuklu Harem Pilavı hazırlanışı

Resimli Tavuklu Harem Pilavı hazırlanışı

Tavuklu Harem Pilavı nasıl yapılır Tavuklu Harem Pilavı hazırlanışı Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda size yepyeni bir lezzet sunuyor ve yepyeni bir tarif paylaşıyoruz. Tavuklu harem pilavı tarifi, şimdiden afiyet olsun diyoruz :) Tavuklu Harem Pilavı malzemeleri: 1200 gramlık bir yarka 50 gram margarin yağı 2 baş soğan 3 diş sarımsak 1/2 çay kaşığı zencefil 2 baş karanfil 2...

Sayfayı Paylaş