gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Resimli temel cimnastik duruşları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Bana acil olarak resimli temel jimnastik cimnastik ne ise işte ismini tam bilmiyom bunlar lazım işte yha lütfen yardım edin lütfeeeeen

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resimli temel cimnastik duruşları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü

Temelin Kücuklugü Bir temel okula giderken babasi otobüse binmesi için para vermis ve temel bu parayi otobuse vermeyip otobusun pesinden kosmus ..okuldan gelirkende. aynisini yapmis ve eve gelip sevinçli sevinçli baba demis ben bugun otobuse para vermemek için otobusun pesinden kosdum demis ay benim akaili oglum demis otobusun pesinden koscana ..taksinin pesinden kossaydin .? daha çok para...
  2. temel

temel

bi gün temel yolda gidiyomuş eşi ve arkadaşlarıylayolda polis durdurmuş sayın sürücü trafik kuralların auyduğunuz için 500 ytl ödül kazandınız ne yapacaksınız bu parayı demiş temelde ehliyet alırım demiş gülerek eşi bizim temel içince hep böle sapıtır demiş arkadaki arkadaşı ben size demedimmi çalıntı arabayla yola çıkmayalım diye arkadan bagajdan ses gelir daha sınırı geçmedikmiiii:laugh:
  3. temel fransızca

temel fransızca

fransizca ogrenmek fransizca ogrenmek istiyorum kolay istiyorum kolay ogreniyorum 12 décembre 2002 ne................................pas je n’ai rien fait d’intéressant je ne mange pas yemiyorum je ne mange rien hiçbir şey yemiyorum nesneler için ne.............................personne insanlar için je ne vois personne hiç kimseyi görmedim je ne bois plus artık içmiyorum je ne mange jamais...
  4. Ellerin duruşu kişiliği yansıtıyor!

Ellerin duruşu kişiliği yansıtıyor!

Karşınızdaki kişinin aklından neler geçirdiğini, nasıl biri olduğunu merak ediyorsanız, ellerinin duruşunu ve hareketlerini gözlemleyin. Ellerine bakarak onun kişiliği hakkında önceden fikir edinebilirsiniz. Açık Eller Karşınızdaki insanın elleri açık duruyorsa yani avuçları gözüküyorsa, onun olduğu gibi görünmekten hoşlanan, pek birşey gizlemeyen, sır saklamasını da bilmeyen biri olduğunu...
  5. Temel Cimnastik Duruşları Resimli

Temel Cimnastik Duruşları Resimli

Resimli Temel Cimnastik Duruşları Temel Cimnastik Duruşları Resimli Sevgili melekler, bu yazımızda temel cimnastik duruşlarını resimlerle size göstermek istiyoruz :)

Sayfayı Paylaş