gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

resme su damlası eklemek için...

Konu, 'Photoshop' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1- resmi açın [​IMG]Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyutunu Görmek İçin Tıklayın 1024x768.[​IMG] 2- polygonal lasso tool ile bi yer çizin
    3- select modifty ve smooth ordan 5-6-7 gibi bi değer yazın
    4- layer sekmesini iice kontrol edin orda layer > via copy olcak ona basın
    5- layer > layer sltye blending options aşagıdaki resimdeki gibi yapın
    [​IMG]Bu Resim Küçültülmüşdür.Gerçek Boyutunu Görmek İçin Tıklayın 946x763.[​IMG]
    6- bol bol yapcaksanız new sltye ile kaydedin

resme su damlası eklemek için... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Metin bölümüne resim eklemek isteyenler için

Metin bölümüne resim eklemek isteyenler için

http://imageshack.us/ adresine giriniz .. acilan sayfada gozat butonunu tiklayip pc mizden eklemek istedigimiz dosyayi secip host it butonunu tiklayin ... sonra cikan sayfada ;cizili olan bolumu mausela surukleyerek cekip kopyalayin... daha sonra forumumuzda araya resim ekle butonuna gelin ,tikayin ve yapistirin ve tamam deyip gonderin ..:typing:
  2. Su İÇmenİz İÇİn Sudan Sebepler

Su İÇmenİz İÇİn Sudan Sebepler

SU İÇMENİZ İÇİN SUDAN SEBEPLER Suyun hayat için önemi, bilinen bir gerçektir.Su, insan için en önemli besin maddesidir ve insan vücudu yeryüzündeki diğer tüm maddelerden daha fazla su içermektedir. Erişkin bir insan vücudunun %55-75'ini su oluşturur ve su vücudumuzun her bölümünde bulunmaktadır. Bu suyun yaklaşık üçte ikisi hücrelerin içinde, geri kalanıysa hücre aralarında ve kanda...
  3. Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım

Su damlası perma yaptırırken saçları yananlar yardım ne olur yardıııım

Merhaba arkadaşlar bundan 2 hafta önce saçıma su dalgası yaptırmk için kuaföre gittim ve saçıma perma yaptı. sonra tekrar permayı açmaya çalıştı belime kadar olan saçlarımıda ( benm iznim olmadan kesti ) Şuan saçlarım hem yandı hemde çok kısa 1 eylül de düğünüm var çok acil saçlarımın uzaması lazım lütfen yardım edin

Sayfayı Paylaş