gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Resmi daire

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir resmi dairede bulundugunuzu görmek, hükümetle aranizdaki bir isin olumlu sonuç verecegine isarettir.

Resmi daire konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çocuklara Dair

Çocuklara Dair

çocuklara dair sözler cocuklara dair güzel sözler çocuklara çocuğa çocuğa Eğer bir çocuk eleştiriyle yaşarsa kınamayı öğrenir. Eğer bir çocuk düşmanlıkla yaşarsa savaşmayı öğrenir. Eğer bir çocuk alayla yaşarsa, utanmayı öğrenir. Eğer bir çocuk hoşgörüyle büyürse, sabırlı olmayı öğrenir....
  2. Daire

Daire

Yuvarlak cisimler bulundukları yerlere göre tabir edilir. Müstakil olarak görülen dairevi düzlemler, bulundukları konuma göre hayra yahut şerre delalet eder. Açık, beyaz ve yeşil dairevi alanlan hayra ve dinin koyduğu sınırlara, diğerleri kişinin iş ve aameline delalet eder. ( Ev ve apartman daireleri için Bakınız; Bina.)Rüyada daire (şekil olarak) görmek, ailenizin gözünde önem kazanacağınız...
  3. Sana dair

Sana dair

Sana dair isteklerim oluyor. Kimi zaman derin ah` larım oluyorsun bir Sezen Aksu şarkısını dinlerken. Sen; içinde baharı gizleyen kışımsın benim. Ve biliyorum, o baharın güneşinde tenim esmer olmayacak hiç. Bana susmak düşecek, payıma kilitlenmiş bir yürek kalacak. Kaderi önceden belirlenmiş konuşmalar, paylaşmalar, bakışmalar olacak. Bir yerde aykırılığım tutup sarılsam da içimde Sana,...
  4. Fütüristik Daire

Fütüristik Daire

Kim istemez ki böyle bi evi olsun.Valla iç geçirici derince bi ah çektirici.Bana sorarsanız kızlar çok şık.Rabbim herkese nasip etsin böyle evleri.Ben çok beğendim bakalım sizde beğenecekmisiniz? Kiev, Ukrayna’da bulunan bu 120 metrekarelik apartman dairesi, Natalya Farnosova ve Elena Samarina tarafından dizayn edilmiş. Kullanılan malzemeler, sıra dışı dekorasyon ve orijinal aydınlatma...

Sayfayı Paylaş