gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Resmi karakalem yapma karakaleme çevirme sitesi

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

resmi karakaleme çevirme sitesi resmini karakalem yap resmi karakalem yapma sitesi karakaleme çevirme resmini yapma Resminiz ver ve siz onu karakalem yapmak, karakaleme çevirmk, karakaleme dönüştürmek istiyorsunuz. Bu bebişinizin bir fotosu olabilir ne bileyim eşinizin yada sevgilinizin bir fotosu olabilir. Bunun için ne yapmanız gerektiğini anlatıyoruz.

Yukarıdaki resimde görüldüğü üzere gözat butonuna tıklıyorsunuz ve hangi resmi yapmak istiyorsanız onu gösteriyorsunuz. Daha sonra aşağıdaki Continue yazısına tıklıyorsunuz bu kadar arkadaşlarım :D:D
    Sonuç aşağıdaki gibi oluyor.

Orijinal resim

DÖNÜŞTÜRÜLMÜŞ RESİM

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ben sevgiliminkini yapmıştım, orjinal karakalem gibi oluyor :D:D Paylaşımın için tşkler şekerim:)

3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    ben yapamadım yaa olmuyo neden acaba ?

4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Açıklama yaparken neden o kabus resmi seçmişler.... Bu gece kesilikle uyuyamam o bi insanmıydı ?

5. best_dream

best_dream Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    512
    Ödül Puanları:
    0
    yahu bu site paralı üyelik istiyor.sonra birşey çıkmasın.Biraz daha detaylı açıklama lütfen

Resmi karakalem yapma karakaleme çevirme sitesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KaraKalem Resimleri

KaraKalem Resimleri

karakalem melek resimleri karakalem çeşitleri efsanelerin resimleri
  2. KarakaLem CaLismaLar

KarakaLem CaLismaLar

karakalem aşk çalışmaları karakalem çalışmaları aşk aşkla ilgili resimleri bisiklet çizimi
  3. karakalem calısması yapma

karakalem calısması yapma

karakalem avatar yapma karakalem resim yapma teknikleri püf noktaları resim yapmanın püf noktaları çalışması yap Çok basit birkaç adımda bu güzel efekti tamamlayacağız. 1.İlk olarak karakalem çalışmasına dönüştüreceğimiz resmi Photoshop ta açıyoruz. 2.Image>Adjustments>Desaturate (Ctrl+Shift+U) işlemini yaparak resmimizi siyah-beyaz hale çeviriyoruz. 3.Şimdi...
  4. karakalem AŞKKK...

karakalem AŞKKK...

karakalem aşkk... Aşk; vazgeçmektir gözlerinden.Geceleri ansızın nedensiz uyanmaktır uykularından, usul usul ağlamaktır...
  5. karakalem çalışmalar

karakalem çalışmalar

meryem uzerli karakalem

Sayfayı Paylaş