gebe
  1. CANIMCIKTI

CANIMCIKTI Forum Okuru

Resmi Nikah Erkekmi/Kiz Tarafindami olur?Lütfen Yardim!

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında CANIMCIKTI tarafından paylaşıldı.

Slm Arkadaslar, Benim Sorum olacakti umarim yardimci olursunuz! Erkek tarafi ve Kiz tarafinin bitmeyen tatsizlik olaylarindan bizde biri:
    Önce kisaca anlatayim durumu.

Kiz ve Erkek tarafi yurtdisinda yasamakta.
    Evlenme sözkonusu, daha dogrusu resmi nikah!
    Yurtdisinda oldugu icin türkiyede bilhassa filimlerdeki gibi Dügün esnasinda degilde özel olarak bir resmi
    dairede gerceklesecektir!
    Kiz ve Erkek tarafi 3 saat uzaklikta oturmaktadir.
    Kac kez oturup konusulsada "Cözülmeyen Problem":

Erkek Tarafi: Bizim burda olacak Resmi Nikah diye diretiyor Damat dahil.

Kiz Tarafi: Ayni Sekilde Kendi tarafinda olcagini diretiyor oraya gitme imkani olmadigi icin.

Sonuc: Ortada kalan magdur bir Gelinkiz :'(

Sizce Erkek tarafindami Kiz tarafindami resmi nikahin olmasi uygun? Lütfen yorumlariniza ihtiyacim var!

Resmi Nikah Erkekmi/Kiz Tarafindami olur?Lütfen Yardim! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kizimin sagligi icin yardim edin

kizimin sagligi icin yardim edin

kizim cok hasta gözleri burnu akiyor atesli doktora götürdüm ilac verdi ama hala ayni banyo yaptirsam iyimi olur acaba yoksa dahami kötülesir nemiyor icmiyor cok üzülüyorum bu konuda yardimci olucaginiza inaniyorum lütfen neler yapabilirim kizim icin sürekli agliyor simdiden tsklr hepinize...
  2. Lütfen yardim...Imza

Lütfen yardim...Imza

Çoğu zaman çorbama kinimi doğrar, öfkemi kaşıklarim... bunu ayni bu boyutda ve renkde benim imzamin en alt sag kösesine ekleyebilirmisiniz ben beceremedim..... Simdiden cok tskler...
  3. Kizimin resmi teyzeleriiiii:))

Kizimin resmi teyzeleriiiii:))

ultrason goruntuleri bebek resimleri uc boyutlu ultrason goruntuleri resimleri 5 aylik ultrason goruntuleri Merhaba Melekler Daha once sizlerle Bebegimin ilk resmini paylasmistim:) tabi o zaman 3 aylik hamistim daha, Suan 6 aya girmek uzereyiz, ve kizimin uc boyutlu resimlerini sizlerle paylasmak istedim.....Herkes erkek diye tahmin etmisti ama yanildiniz, nur topu gibi bir kizim olucak...
  4. Kiz ismi lütfen yardim

Kiz ismi lütfen yardim

Merhaba, Ben karar veremedim kiz ismi için, lütfen sizin fikrinizi alabirmiyim. Aylin yoksa Melisa hangisi daha güzel??? teşekürler
  5. arkadaşlar acil yardim lütfen

arkadaşlar acil yardim lütfen

Arkadaşlar merhaba size bir sorum olacak kısmetse 14 şubatta istemem ve nişanım olcak evde nişanı dışarda yapmıyorum çünkü mayısta düğünüm var. Niye o kadar kısa süre derseniz babam hasta olduğu için uzatmıcaz arayı. şimdi sorum bizim ev çok büyük 50-55 kişilik bir nişan olck daha fazlada olabilir. şimdi kahve yapılırken herkese yapmam gerekirmi yoksa sadece büyüklere anne baba sevgilimin...

Sayfayı Paylaş