gebe
  1. Krizantem

Krizantem Forum Okuru

resmimiz duvarlarımızda

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında Krizantem tarafından paylaşıldı.

Türkiye’ de böyle bir uygulama var mı bilmiyorum, rastlamadım ama gerçekten hoş bir fikir. Yolladığınız fotoğrafı duvar stickerına dönüştürüyorlarmış. Sevdiğiniz insanın portresini evinizin duvarına bu şekilde yapıştırdığınızı, ona süpriz yaptığınızı düşünün, ne kadar romantik bir fikir Aslında biraz uğraşılırsa duvar stickerı yapan arkadaşlar bunlardan yapabilir. Yüklediğiniz fotoğrafı böyle karakalem çalışmasına dönüştüren bilgisayar programları mevcut

resmimiz duvarlarımızda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvarlar

Duvarlar

Rüyada duvarlar görmek ailenizden birinin uzun ve ciddi bir hastalık dönemine gireceğini söyler.
  2. Duvar

Duvar

Sağlam duvar kişinin din ve dünya güzelliğine, Duvarın üzerine oturmak, kendi konumunu iyi değerlendirmeye, Hantal duvar kaba bir kimseye, çok ince duvar amel noksanlığına, Bir duvara yaslanmak, kadri yüce birinden destek görmeye, Duvarın çevreye zarar vvermeden düştüğünü görmek, oradan hasıl olacak dünyalığa, Duvarın yarılması bir tehlikeden dolayı uyarılmaya, Duvarın harap olması eş ve...
  3. Adını Yaz Resmini Çizsin

Adını Yaz Resmini Çizsin

O kadar akıllı ki burası adınızı yazıyorsunuz hemen resminizi çiziyor bence deneyin :zuha: BURDAN
  4. resminizi koyun oynasın :D

resminizi koyun oynasın :D

http://www.flash-gear.com/water/ resminizi verin ve fareyi resmin üstünde gezdirin oynasın :ehi:
  5. Kaşlarımızın Resmini Paylaşalım

Kaşlarımızın Resmini Paylaşalım

Bu konu;kaş nasıl alınır,kalın kaş ince kaş modelleri hakkında bilgiler vermektedir Sevgili Melekler Mekanının Hanımları,kaşlarımız hakkındaki bilgileri paylaşmak için bu topiği açıyorum.Kaşlarımızın resimlerini yükleyerek,kaşlarımız hakkında yorum yapabiliriz.,Beğendiğiniz ünlülerin kaşlarını topiğimizde paylaşabilirsiniz.Nasıl bir kaşa sahip olmak istersiniz?Kaş nasıl alınır?Kaşlarınıza...

Sayfayı Paylaş