gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Resmin Ebatı Büyükse ve Yüklenmiyorsa

Konu, 'Öneri-Soru-Sorunlarınız' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili Meleklerim, Fotoğraf makinalarından çekilen fotoğraflar genelde büyük boyutta olurlar ve sitemize boyutları sebebiyle yükleyemezsiniz. Eğer bu fotoğrafların boyutunu düşürmek istiyorsanız resimlerin formatını değiştirerek yapabilirsiniz. Peki bunu nasıl yapacam diyorsanız makalemizde detaylı olarak anlatıyorum.

1 ) Resmin üzerine gelinir sağ tık yapılır, birlikte aç seçeneğine gelinir ve paint seçilir.

2) Paint'le açılan resimde herhangi bir değişiklik yapmadan Dosya - Farklı kaydet seçeneklerine gelinir ve farklı kaydet seçilir.

[​IMG][​IMG]

3) Ardından yukarda seçmiş olduğum gibi JPEG formatı seçilir ve kaydet butonuna basılır. Dilerseniz bu kısımdan resmin adını ve kaydedileceği yeride değiştirebilirsiniz. Yapmanız gereken Sol taraftan masaüstünü seçerek resim adı girmeniz ve kaydet butonuna tıklamanız.

Kolay Gelsin

M.C

2. benimadımebruli

benimadımebruli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Resmin Ebatı Büyükse ve Yüklenmiyorsa
    ben bilgisayarımdan resim yükleyemiyorum biran önce ilgilenirmisiniz konu açmak istiyorum resimlerimin hepsi büyük değil tşkler

3. seyma01

seyma01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bende ebruli ile aynı durumdaym acil yardım bekliyorm

4. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

arkadaşlar konu açmak için ille resmi bilgisayara atmak gerekmez buraya taşıycağınız resmin üstüne tık yapın sonra kopyalayı seçin ardından konu açcağınız sayfaya yine sağ tıklayarak yapıştır diyin işte bukadar:)

5. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    tşkleerr sadmin ....

Resmin Ebatı Büyükse ve Yüklenmiyorsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karma ve büyük özgürlük

Karma ve büyük özgürlük

Aydınlanmanın ayrıcalıkları yalnızca karma temelinde doğrulanabilir, şairin içine doğduğu gibi: "Benim olan, benim olan, bana gelecek." Tıpkı o anki ve mutlak anlayışının iki katlı biçimiyle dünyaya bakmak zorunda olduğumuz gibi, kendi yaratıcı çabalarımız ve Lütuf un kabulü yoluyla iki katlı bir şekilde aydınlanmayı bulmak zorundayız. Hiç kimse Lütuf un ilk dokunuşunun dışında...
  2. Büyük ana ve büyük baba

Büyük ana ve büyük baba

Madde 497.- Altsoyu, ana ve babası ve onların altsoyu bulunmayan mirasbırakanın mirasçıları, büyük ana ve büyük babalarıdır. Bunlar, eşit olarak mirasçıdırlar. Mirasbırakandan önce ölmüş olan büyük ana ve büyük babaların yerlerini, her derecede halefiyet yoluyla kendi altsoyları alır. Ana veya baba tarafından olan büyük ana ve büyük babalardan biri altsoyu bulunmaksızın mirasbırakandan önce...
  3. Resmini koy online saç rengini ve modelini bul

Resmini koy online saç rengini ve modelini bul

Hangi saç rengi size yakışır? resmini koy saç rengini değiştir hangi yüze hangi saç rengi resmini koy rengini bul modelini bul yüzünü yakışan ve modelini Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya, altın sarısı ya da klas.k...
  4. büyük resme bakmak deyimindeki büyük resmin anlamı nedir

büyük resme bakmak deyimindeki büyük resmin anlamı nedir

bu büyük resme bakmak diye bir deyim var kızlar buradaki büyük resme bakmak deyimindeki " büyük resim " cümlesi kelimesi tam olarak neyi ifade ediyor ?
  5. Xenforo kullanıcı avatarı yüklenmiyor ?

Xenforo kullanıcı avatarı yüklenmiyor ?

Xenforo avatar yükleme sorunu avatar yüklenmiyor ? Kullanımının yanı sıra getirdiği yeni yeniliklerle artık forum siteleri mybb ve benzeri forum scriptlerinden inanılmaz derecede dönüş var xenforo scriptine. Özellikle işlemler baya bi sancılı oluyor bunu sizlere belirteyim arkadaşlarım. Sizler herşeyi tamamladığınız halde avatar yüklemeye çalışıyorsunuz ve avatarı yükleyip boş resim...

Sayfayı Paylaş