gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Resmin Suyun Altında Dalgalansın..

Konu, 'İlginç Siteler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

resmin suyun altında dalgalansın, resmini yükle, resim düzenleme, su efekti, link, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler,
    Aşağıda ki linke tıkladıktan sonra bilgisayarınızdan bir resim yükleyin ve continue tuşuna basın.Resminiz suyun altında dalgalansın..:tik:

BURADAN..

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
  3. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    ay cok güzellmisss cok beyendim.
    paylasim icin tesekkürler.

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
  5. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113
    benim sayfa acılmadı ama güzeldir herhalde arkadaşlar beğendiğine göre :D:D

Resmin Suyun Altında Dalgalansın.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müslüm Gürses - Dalgalandım Da Duruldum

Müslüm Gürses - Dalgalandım Da Duruldum

Ne olursun güzelim sevsen beni Yar deyipte sinene sarsan beni Bir gün öldürecek sin aman aman En sonunda sen beni Dalgalandımda duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel gördüm En son sana vuruldum Yaktı yaktı kül etti eritti beni Mecnuna dönderdi bu sevda beni Aşık gibi sevme sen aman aman Kardeş gibi sev beni __________________
  2. Resmini Yükle Bayrak Gibi Dalgalansın

Resmini Yükle Bayrak Gibi Dalgalansın

resmini yükle resmini yukle kendi yükle resmin bayrak gibi dalgalansın resme bayrak ekleme resmini bayrak misali dalgalandır :D:D buyrun burdan http://four.flash-gear.com/water/wat.php?c=v&id=418429&k=7384839
  3. suyun altında niçin bulanık görürüz?

suyun altında niçin bulanık görürüz?

Denize dalıp gözlerimizi açtığımızda etrafı bulanık görürüz ama deniz gözlüğünü takınca her şey netleşir. Anlaşılıyor ki, gözümüzün önünde deniz gözlüğünün içindeki hava olmadıkça, suyun içinde görme işlevinde bir aksama olmaktadır. Gözümüzün dışbükey şeklindeki dış yüzeyi sadece bir mercek görevi görür. Bu mercek olmadan gözümüz ışığı alıp, arka taraftaki retina tabakasına odaklayamaz. Yani...
  4. Gripin - Dalgalandım Da Duruldum

Gripin - Dalgalandım Da Duruldum

Ne olursun güzelim sevsen beni Yar deyipte sinene sarsan beni Bir gün öldüreceksin En sonunda sen beni Dalgalandım da duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel sevdim de En son sana vuruldum Yaktın yaktın kül ettin erittin beni Mecnuna dönderdin mahvettin beni Aşık gibi sevmesen Kardeş gibi sev beni Dalgalandım da duruldum Koştum ardından yoruldum Binlerce güzel sevdim de En son...
  5. Suyun Altında Neden Bulanık Görürüz

Suyun Altında Neden Bulanık Görürüz

Denize dalıp gözlerimizi açtığımızda etrafı bulanık görürüz ama deniz gözlüğünü takınca her şey netleşir. Anlaşılıyor ki, gözümüzün önünde deniz gözlüğünün içindeki hava olmadıkça, suyun içinde görme işlevinde bir aksama olmaktadır. Gözümüzün dışbükey şeklindeki dış yüzeyi sadece bir mercek görevi görür. Bu mercek olmadan gözümüz ışığı alıp, arka taraftaki retina tabakasına odaklayamaz. Yani...

Sayfayı Paylaş