Resmini Yükle Bayrak Gibi Dalgalansın

Konu, 'Teknik Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Haziran 2008
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Resmini Yükle Bayrak Gibi Dalgalansın
    canım emeğine sağlık :) ben linkdeki şahsı tanımıyorum ama :D:D + repp helal olsun :)

3. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

rüya admine bayıldım resmini bıraktığı için adminime çok teşekkür ederim bu arada kırkbinkere maşşalah adminime:kiss:

4. nisan

nisan Yeni Üye

cok guzel paylasimdi citosumm,resimdeki bayan cok guzeldi allah sahibine bagislasin

5. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek

hmm süper denemek lazim. sagollll

6. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye

sağol cnm teşekkürler

7. EVİN

EVİN Yeni Üye

paylaşım için sağol cnm :D

Resmini Yükle Bayrak Gibi Dalgalansın konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Kartal Gibi Doğdu..Tavuk Gibi Öldü!!!!

Bir rivayete gore; dort tavuk bir kartal yuvasına gidip bir yumurta caldılar. Yumurtayı kumese getirdiklerinde, kumeste bulunan diğer tavuklar gordukleri bu yumurtanın cok buyuk bir tavuğa ait olduðunu duğunduler.Zaman gecti, yumurtayı getirenler de unuttu,onlar da bu yumurtanın buyuk bir tavuğa ait olduðunu inandılar... Bir anne bulundu yetim yumurtaya, kulucka başladı.Kýsa bir zaman sonra...
  2. Ferudun Düzağaç _ gibi gibi

Gibiler ülkesinde Gibi gibi sevme beni Kara gözlükler ardından Görmezden gelme beni Bildiğim şeyleri soruyor gibi yapma Germe beni Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hiçbir şeyi hiç kimseyi herkes gibi sevmedim ben Onca yaraya açlığa karşılık beklemeden Çok zamansız gittiler hiç acelem yokken sen gitme Yarışır gibi sevme Herkes yendi sen yenme Hayat beni savurdu yerden yere Sen esme Ad...
  3. Ben susuyorum ‘yalnızlık’ gibi,Sen susuyorsun ‘hüzün’ gibi…

Sevmek ? diyorum sessizce… Düşlerime hapsediyorum duygularımı.. Seviyorum, sevdikçe düş’üme saplanıyorum ! Bir istek, bir eylem… Ben susuyorum ‘yalnızlık’ gibi… Sen susuyorsun ‘hüzün’ gibi… O susuyor ‘acı’ gibi…
  4. beklemek hiç gelmeyecekmiş gibi; yarın gelecekmiş gibi ümitli...

beklemek ile ilgili sözler ümitle ilgili güzel sözler ümitli beklemek ile güzel aşk: en ağır yük.... gelmeyeceğini bile bile bekliyorum... sende: gittin yha ,gidenler gibi döneceksin sende.. beklemek hiç gelmeyecekmiş gibi...yarın gelecekmiş gibi ümitli... ve beklemek.... Beklemek... Gözler önünde işte Gittikçe arınıyorum kendimden Her giden güzelleşir...
  5. Resim Yükle Bölümünden Resim Yükleyemeyenler

sevgilinin resmini yükle video olsun sevgilinin resmini yükle video yap fotoğrafını olsun Sevgili arkadaşlarım öncelikle herkese merhaba ! Sitemiz üzerinden paylaşımda bulunacak üyelerimiz için özel rank ( özel rütbe ) vererek açtıkları konular içindeki resimlerin sistemimiz tarafından tutulmasını hedeflemekteyiz. Bu itibarla; Sitemizde online zamanı fazla olan ve paylaşımda bulunacak...
  6. Diken Gibi Sivri Yüreklere Pamuk Gibi Yumuşak Sevgiler

kirpi diken fırlatır mı dikenli top oyunu Birini severiz bu kişi kadın ya da erkek olabilir farketmez.Sevdiğimiz için de o kişiden bişeyler bekleriz çoğu zaman.En basitinden onun da bizi sevmesini en zorundansa onun istediğimiz gibi olmasını...Bu sevgi nasıl bir sevgidir ki öyleyse...Gerçek sevgi asla karşılık beklemez sevinlenden... ...ve sevilen nasıl olursa olsun onu kabullenir...
  7. Resmin Suyun Altında Dalgalansın..

resmin suyun altında dalgalansın, resmini yükle, resim düzenleme, su efekti, link, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Aşağıda ki linke tıkladıktan sonra bilgisayarınızdan bir resim yükleyin ve continue tuşuna basın.Resminiz suyun altında dalgalansın..:tik: BURADAN..
  8. Facebook kimlik yükle ve şifre sorunu

Yahu bu facebooka ne oluyor ben ismimi yazıyorum kimlik yükle diyor ne demek istiyodr burada tam olarak bu sorunla karşılaşan oldumu arkadaşlarım ya şimdi ben ne yapacam ? Bir türlü benim ben olduğumu ispat edemiyorum. Acil önerilerinizi bekliyorum yahu :S
  9. Google Ana Sayfa Resmini Değiştir Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme!!!

Google Ana Sayfa Arkaplan Resmini Değiştirme Google Ana Sayfaya Arka Plan Resmi Ekleme Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Google arka plan resimin değiştirme konusunda bizden bilgi almak isteyenler için, gmail hesabı almanızı öneriyor ve daha sonra yapmanız gerekenleri aşağıda paylaşıyoruz. Google Ana Sayfa Resmini Değiştirmek için...
  10. Cep Telefonu İçin Facebook Messenger Yükle

mobil için messenger yükle, facebook messenger yükle, messenger yükle Son zamanlarda cep telefonundan facebook bağlantısı yapanlar için mesajlaşma sorun haline geldi. Mesajınız geldiğin de yada siz yazmak istediğinizde sizi messenger yüklemeniz konusun da uyarıyor. Kısa bir süre sonra artık mobilden facebooka bağlananlar messenger üzerinden mesajlaşabilecek. Mobil cep telefonları için...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. türk bayrağına resmini koy

,
  2. fotoğrafa türk bayrağı ekleme