gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Revani Tatlısı Tarifi resimli çabuk olun ölüyorum :)

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Yahu ölüyorum ölüyorum yaaa tatlıya ölüyorum pastaya ölüyorum, revani tatlısına bayılıyorum, bitiyorum. Bi adet olurken canım böyle tatlı şeyler çekiyor bide Ramazan Ayında Şimdi siz bana böööyle güzelcene resimli harika bi revani tatlısı tarifii verinde melekler bari ağzımın suyunu silem akşamada yapam yiyem hadi janlarım beniiiiiiiiiiiim :D:D:D:D

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    Sevgili misafirimiz ölmeyinizz buyrun size revani tarifiii:D:D BURAYA tıklayarak tarife ulaşabilirsiniz
    Afiyet olsun sevgiyle kalın

MAGENTA bunu beğendi.
  3. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
Revani Tatlısı Tarifi resimli çabuk olun ölüyorum :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Revani tatlısı tarifi

Revani tatlısı tarifi

revani tarifi revane tarifi kolay tatlı tarifleri revani tatlısı, tarifi, tarifi resimli, tarifleri, şerbeti, portakallı, nasıl yapılır buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar Türk Mutfakları'nın en vazgeçilmez tatlılarının başında gelir revani tatlısı... Malum Ramazan Ayı'na da ramak kaldı, oruç ayında lezzeti ile iftar sonralarında damaklarımızda tat bırakan, revani tatlısının tarifini...
  2. Revani Tatlısının resimli tarifi

Revani Tatlısının resimli tarifi

revani tatlısı tarifi revani nasıl yapılır tatlı tarifleri tarifleri tarifi revani tatlısı, revani tarifi, malzemeleri, revani nasıl yapılır hakkında genel bilgiler meleklerr size güzel bir tatlı tarifii revanii buyrunn:D:D Malzemeler: Hamur için: 6 kahve fincanı un 3 yumurta 4,5 kahve fincan toz şeker Az erimiş margarin 1 kahve kaşığı karbonat 3 kahve fincanı yoğurt 1 paket vanilya...
  3. Revani Tarifi Resimli

Revani Tarifi Resimli

Revani Tarifi Resimli tarif istiyorum lütfen bana Revani nasıl yapılır yazın arkadaşlar.
  4. Resimli Revani Tarifi

Resimli Revani Tarifi

Revani Tarifi Resimli Revani Tatlı Tarifi Resimli Resimli Revani Tarifi Osmanlı mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan revani tarifini bu yazımızda paylaşıyoruz melekler :) Üstüne ister hindistancevizi, ister ceviz, fındık, fıstık koyun, mükellef bir misafir sofrasının baş köşesine konulası bu lezzeti mutlaka deneyin :tik: MALZEMELERİ -3 yumurta -3 çay bardağı un...
  5. Samsa Tatlısı Tarifi Resimli

Samsa Tatlısı Tarifi Resimli

Samsa Tatlısı Tarifi Resimli Selam kızlar sizden bir tarif istiyorum Samsa Tatlısı Tarifini istiyorum yapılışını detaylı yazın ama

Sayfayı Paylaş