gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Reyhan Karaca - Ayaz Gözlüm

Konu, 'P-R Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Tek söz söyleme bunu ben istedim Giderken dur bile demedin
    Ne geldi başıma bir gurur uğruna
    Yalvarmak, yakarmak boşuma
    Hasretinle başa çıkamam
    Tutsak ettin rüyalarımı
    Kaybettim ben umutlarımı, yarınlarımı

Sen yoksun her yanım huzun
    Adı yok gündüzün
    Anlasana can özüm, ayaz gözlüm

Sen yoksun her yanım huzun
    Adı yok gündüzün
    Anlasana can özüm, ayaz gözlüm

Reyhan Karaca - Ayaz Gözlüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Reyhan Karaca - Gölge Çiçeği

Reyhan Karaca - Gölge Çiçeği

Dalgaları rüzgarlar öperken O seher yelleri esmeden İlk martılardan da önce ben Uçsam orda mısın Koşsam orda mısın Beni yine sorar mısın Gölge çiçekleri gibi açar mısın Dünü yok, günü yok, yeri yok Nasılsa saramaz sevda hevesi Düşü yok, sesi yok, izi yok Nasılsa açamaz gölge çiçeği Bir kapı daha kapanmadan Gelebilsen ne olur Neden sorar mısın Beni yine sorar mısın Gölge çiçekleri gibi açar mısın
  2. Reyhan Karaca - Gidesim Gelmiyor

Reyhan Karaca - Gidesim Gelmiyor

Bir gün sen kendinde kendini görmüyorsan Vede kendinden gölgeni saklıyorsan Uzatma yanıma gel yanıma Bırakma beni yalnız başıma Gidesim gelmiyor doymadım aşka Gelde gör başka Neler neler yaşar içimde Şu acım dinmiyor Sormadık aşka Gelde duy başka Neler neler yaşar içimde Sevenin halinden sevenler anlar Gel gör şu halimi bir teselli ver Aramıza başka biri girmesin Tertemiz aşkımız bana geri ver
  3. Reyhan Karaca - Firarım Ben

Reyhan Karaca - Firarım Ben

Bir kere deyse şu ellerin ellerime Bak sende aklım Sordular ama varmadım isteyene Ben sende kaldım Gel kulun olayım Al götür odana Yar bir an daha dayanamam Bu geceye firarım ben Of dayanamam bu geceye firarım ben Çel şu kulunun aklını allahım Alıp da kaldırsın beni dağlara Ele güne rezil olurum vallahi Gelin edecek beni dedim eşe dosta Hadi yarim hazırım dünden Hele yarim beni al benden...
  4. Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Reyhan Karaca - Ayna Ayna

Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir tanısan bir daha zor vazgeçersin Sen de hep gözüm vardı farkında değilsin Bir anlasan bir sevsen çok zor gidersin Ben her gün burda oturup seni beklerken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Mevsimler geldi geçiyor sana gel derken Sen hala orda burda dolaşıyorsun Bu zamanda benim gibi sevgili nerden bulursun? [Nakarat] Ayna ayna söyle bana benden...
  5. Reyhan Karaca Kimdir?

Reyhan Karaca Kimdir?

Reyhan Karaca / Sanatçı İstanbul Eğitim ve Kültür hayatı [değiştir]Müzik hayatına,İstanbul Çocuk Korosunda müzik eğitimi alarak başladı. İlkokulu, Harbiye İlkokulu’nda okuduktan sonra müziğe olan yeteneği keşfedilen sanatçı, ilkokulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavlarındaki başarısından sonra Çalgı Eğitim bölümünde eğitimine devam etti...

Sayfayı Paylaş