gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Reza' dan yanıt geldi

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde konu edindiğimiz şarkıcı Ebru Gündeş ve Günel in ortak sevgilisi olan Reza Zarrab nihayet konuştu......

GÜNEL, REZA'YI KIZDIRDI!
    GÜNEL'İN EBRU GÜNDEŞ'LE İLGİLİ AÇIKLAMALARI REZA ZARRAB'I ÇOK KIZDIRDI!

Geçtiğimiz günlerde şarkıcı Günel (23), eski sevgilisi Reza Zarrab'ın Ebru Gündeş'in yanından kendisine halen aşk mesajları çektiğini açıklamış, 'Reza 25, Ebru 35 yaşında. Aynı evi paylaşıyorlar. Biz hiç aynı evi paylaşmadık' demişti. Azeri işadamı genç Zarrab'ın cevabı gecikmedi.

Günel ile 8 yıllık ilişkisinin 5 Ekim'de bittiğini açıklayan Zarrab, 'Hatta ayrılığımızın ardından İbrahim Tatlıses'i bile barışmamız için araya soktu.Kabul etmedim.

Ebru Hanım'la aynı evi paylaşmıyoruz. Ama Günel'le 8 yıl aynı evi paylaştık. Günel'e ne telefon mesajı ne de çiçek yolladım. Ama Ebru Hanım'a ömrümün sonuna dek çiçek yollayacağım. Günel de çok iyi bilir, Ebru'ya olan aşkımı' dedi.

Son düzenleme: 15 Mart 2009
Reza' dan yanıt geldi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şenlendirici'den yine yanıt geldi

Şenlendirici'den yine yanıt geldi

görünen o ki Deniz Seki Hüsnü şenlendirici muhabbeti böyle uzar gider onlar prim yapmaya devam ederler.... ARTIK TAHAMMÜLÜM KALMADI HÜSNÜ ŞENLENDİRİCİ, DENİZ SEKİ'Yİ YALNIZ BIRAKTIĞI İÇİN, 'ERKEKLİĞE SIĞMADI' DİYE ÖZETLENEN ELEŞTİRİLERİN CANINI ÇOK ACITTIĞINI SÖYLEDİ. 'ARTIK tahammülüm kalmadı' diyen Hüsnü Şenlendirici şu açıklamayı yaptı: 'Herkes bir yerden vurmaya çalışıyor. Deniz...
  2. Minik Serçe'den yanıt geldi

Minik Serçe'den yanıt geldi

geçtiğimiz günlerde Asuman Aysal Sezen Aksu ile ilgili yaptığı konuşmaya Minik Serçe çok geçmeden cevap verdi......... MİNİK SERÇE ÇOK KIZDI! SEZEN AKSU İLE AŞK YAŞADIĞI İDDİA EDİLEN ESKİ RALLİCİ ARTUĞ AYSAL, 22 YILLIK EŞİ ASUMAN AYSAL'IN GÖNLÜNÜ ALDI AMA MİNİK SERÇE'Yİ KÜSTÜRDÜ.. Geçen hafta Etiler'de bir mekan çıkışında aynı otomobilde görüntülen Sezen Aksu ile eski rallici Artuğ...
  3. Baba Kayacı'dan yanıt geldi

Baba Kayacı'dan yanıt geldi

ünlü manken Aysun Kayacı'nın babası Selahattin Kayacı eşine yüklendi... ANNESİ AYSUN'U ÜÇ GÜNDE BİR DÖVERDİ AYSUN KAYACI’NIN BABASI SELAHATTİN KAYACI, KIZININ ŞİDDET İDDİALARINA CEVAP VERDİ. Selahattin Kayacı, kızının şiddet iddialarına cevap verdi: “Ben kızıma ne kadar vurdum diye çetele tutmadım. Ben babamdan 500 kez dayak yemişimdir. Belki Aysun’a bir tokat vurmuşumdur, bu kadar. Ben...
  4. Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

Hülya Avşar'dan Yanıt Geldi!

hülya avşar, ali taran, boşanmasına cevap, ne dedi, açıklamaları, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Ali Taran-Selma Taran çiftinin boşanma sebebi olarak gösterilen Hülya Avşar ,iddialara yanıt verdi.. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının jüri üyeleri Ali Taran’la Hülya Avşar hakkındaki aşk iddiaları yeniden alevlendi. 21 yıllık eşi Selma Taran’dan boşanmak...
  5. İddialara Yanıt Geldi

İddialara Yanıt Geldi

Beste Bereket,kimdir,olaylar ve iddialara yanıt Geçtiğimiz aylarda sevilen dizilerden Leyla ile Mecnun dizisinde istenmeyen olaylar olmuş ve bu olaya karışan oyuncular diziden çıkmıştı.Bu haber oldukça gündemde kaldıktan sonra şimdilerde ise http://www.meleklermekani.com/magazin/202286-leyla-ile-mecnun-dizisinde-ki-davada-hapis-istemi.html ile tekrardan gündeme geldi bu olaylardan etkilendiği...

Sayfayı Paylaş