gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rezalet

Konu, 'R-S' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Tatsız olaylar, sıkıntıdır. Olduğu gibi çıkabilir.Rüyada rezalet sayilacak hareketler yapmaniz veya bir rezalete karismaniz. bir çok kimsenin aleyhinizde bulunduguna, sizi küçültmek için rakiplerinizin durmadan çaba harcadiklarina, bu yüzden islerinizde elinizden gelen her gayreti harcayarak onlara açik kapi birakmamaya dikkatli olmaniz gerektigine yorumlanir

Rezalet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sinif ortasinda tuvalet rezaleti!

Sinif ortasinda tuvalet rezaleti!

Ne yapacagini sasiran genç 120 kisinin önünde ihtiyacini giderdi. Freiburg Üniversitesi’nde okuyan 27 yasindaki bir genç sinav sirasinda tuvalete gitmek istedigini söyledi. Bunun sinav kurallarina uygun olmadigini belirten gözetmenler gence tuvalete kadar refakat etmeyi de reddetti. Ögrenciler bu durumu protesto etse de sinav gözetmenleri yapilacak tek seyin ögrencinin tuvalet ihtiyacini...
  2. Serdar Ortaç - Rezalet

Serdar Ortaç - Rezalet

Bana güvenme melek değilim ben Dertkliyim ama yanlızım değilim Başın düşerse bir gün belaya Kimseler koşmaz feryada Yazıktır dostuma düşmanıma Düşürdü kardaşı kardaşıma Rezalet Tanrım yardım et Rezalet rezalet bu milletin hali Bırakın bırakın sevelim bari Rezalet rezalet bu milletin hali Ne olur ne olur sevelim bari Neyleyim altın gümüş sarayı Zaten sevmekten başka ne kaldı Çok şükür...
  3. Doktorun Genelev Rezaleti

Doktorun Genelev Rezaleti

MERSİN’in Anamur İlçesi Sağlık Grup Başkanı Dr. Erdal Kınacı, bazı dergi ve gazetelerde yayınlanan yardıma muhtaç ve engelli vatandaşların yarı çıplak fotoğrafları ile ilgili suç duyurusu üzerine tutuklandı. İddiaya göre Dr. Kınacı, çektiği özürlü vatandaşların fotoğraflarının yanına, foto montajla kadın resmi yerleştirip, ‘yol üstü kerhaneleri’ adı altında web sitelerinde yayınladı. Bu durum,...
  4. Canlı yayında küfür rezaleti

Canlı yayında küfür rezaleti

canlı yayında küfür rezaleti Mehmet Ali Erbil'in programını izleyenler şoke oldu. Ekan başındakiler ve stüdyoda bulunanlar yerin dibine geçti. FOX'ta canlı yayınlanan Çarkıfelek yarışmasından utandıran anlar. Sokakta ağza alınmayacak küfürlü kelimeler yarışmacının ağzından dökülüverdi. Rezalete imza atan olay adam Mehmet Ali Erbil değil, erkek yarışmacıydı. Ancak Erbil, bu utanca çanak...
  5. Tavuk kavurma ve rezalet..

Tavuk kavurma ve rezalet..

tavuk kavurma tavuk M.M 'de REZALET! Magazin sayfalarına kapak olan TAVUK KAVURMA adlı ünlümüz yine bir rezalete adım attı. Güzellik yarışması sırasında kendisinden daha ilgi çekici ve güzel bulunan CAROLİNA nın birinci seçilmesinin üstüne olay üstüne olay yaşandı... Kendisini genç ve güzel diye anlatan bronz ve bikinisiz görüntülenen ve hafta boyunca dillerden düşmeyen tavuk kavurma...

Sayfayı Paylaş