gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Rezil edip kovdu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Şu çöpçatan programlara sinir oluyorum izleyenlerede, yapanlarada kızıyorum.Katılanlara ayrı bir gıcığım var belkide son çare diye geliyorlar bilemiyorum ama rezil olup gidiyorlar işte haber...
    İzdivaç programında evlenmek için gelen kadını canlı yayına çıkardılar, herkesin önünde aşağılayıp, stüdyodan kovdular...
    İnanılmaz sahneler Zuhal Topal ile İzdivaç programında yaşandı.

Evlenmek için canlı yayına gelen kadını karşısına oturtan Zuhal Topal, hayatını anlattırmaya başladı. Kaç evlilik yaptığını sordu. Kadın "üç" diye yanıt verdi. Kocalarına ne olduğunu sorunca da anlatmaya başladı. Bir, iki derken üçüncü eşe sıra gelince rezillik koptu...

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben o Programi izlemistim , Cuma günü yayinlandi...
    Zuhal Topal gercekten gereksiz yere patladi o gün, yarasi olan gocunur misali oldu biraz...

Rezil edip kovdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kova

kova

Kova .Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kova görmek, beklenmedik bir habere yorumlanır. Boş kova görmek, para kaybetmek, dolu kova görmek, para kazanmak; yarı yarıya dolu kova görmek, beklenmedik bir habere yorumlanır. Hayal, umut, beklentidir. Kova temizse kişinin hayali gerçekleşecektir.Rüyada kova görmek, zahmetle kazanan adamla tabir...
  2. Güllü - Rezil Ederim

Güllü - Rezil Ederim

sen beni hafife almasan iyi olur bilirsin her seven bir parça deli olur bir yangın içimde hem de başka biçimde çekip gitmeyi aklından geçirme aklını başına ay be güzelim kimseyi tanımam yemin ederim zannetme susarım ben her yanlışa bak seni ele güne rezil ederim
  3. Rezil eden Kopya

Rezil eden Kopya

Merhaba Meleklker Orta Okuldayken ingilizce dışında bütün derslerim iyiydi Mağlum onuda kurtaralım diye Başladık Kopya çekme Planlarına yakın kız arkadaşım Leyla bacağına kopya yapıştırmış üzerinede düşmesinler diye ince gri çorap giymişti. Eteğinide kısatmış Yanıma Oturmuştu o çekip bana vericekti. Bende Sınıfın en inek çocuğunu önüme oturmuştum. Yazıya başlamıştık ingizlizcem kötü...
  4. Nihat Kendini Rezil Etti!

Nihat Kendini Rezil Etti!

nihat doğan havuzda, survivor, havuzda kendini rezil etti, 2011, ünlüler gönüllüler, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Survivor adasının kralı Nihat elemenden önce ki dokunulmazlık oyununun hediyesi olarak götürüldükleri balıklarla dolu havuzda kendini rezil etti.Haber şöyle: Önce dokunulmazlık oyununda Taner ile finale kalan Nihat Doğan,...
  5. İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü

İzel Rezil şarkı sözü Arkadaşlar öncelikle hepinize selamlar olsun diyor ve sizden İzel Rezil şarkısının sözlerini rica ediyorum.

Sayfayı Paylaş