gebe
  1. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48

ReziL oLduğumuz anLar

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında elfce tarafından paylaşıldı.

meleklerim daha önce böyle bir konu açıldı mı görmedim ama umarım açılmamıştır :hihi: hadi burada eşimize , ailemize , arkadaşlarımıza, öğretmenlerimize vs vs. rezil olduğumuz anları yazalım hahaha ilk ben başlıyayım

bir gün aşşağıya iniyorum alt katımda çok yakın arkadaşım oturuyor o zaman onunla da küstük. çocukluk işte. onlara da yurt dışından misafir gelmişti. o gelen kızla da arkadaştım. kız da baya kilolu kadın gibi duruyo arkadan. neyse merdivenlerden iniyorum baktım kız egilmiş ayakkabılarını giyiyor (tabi ben onu arkadaşım sanıyorum) kız diye sen ablasının sırtına bi tane patlat napıyon kız diyorum birde . sonra arkasını bi döndü ablası koca kadın şaşırdı.suratıma nasıl bakıyor ama ben yerin dibindeyim. utanmaz ben . bir de sırtına patlatıyorum hahaha hayır bir de küs olduğum arkadaşım da orada bir de ona rezil olmuştum hahaha hahaha

2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    63
    bazı durumlardan dolayı bu anımı silmem gerekti bayanlar :)

Son düzenleme: 7 Ekim 2011
    emral, nese355, elfce ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  3. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    geçen ablamlarla rezil olduğumuz ve garson çocuğun bize rezil olduğu anı yazayım.
    neyse geçen akşam ablam ben yeğenim 2 de hala kızları gittik bi cafe ye oturuyoruz. siparişleri verdik. bende yeğenimle oynuyorum garson çocuk sen getir bardağı koy dirseğimin dibine [​IMG] bende sakar ya git çarp ona bardak tuzla buz. hadi dedik neyse kazadır oldu bi kere. çocuk başka bi bardak getirdi bu sefer de o kolama çarptı yarısını masaya döktürdü biz başladık gülmeye [​IMG] noluyo diye ardından .her neyse . yiyeceklerimizi yedik. garson çocuk masayı toplamak için geldi sen tabakları düşür kır. [​IMG][​IMG][​IMG] lan dedik noluyo hadi lambaları falan patlatmadan. camları kırmadan çıkalım burdan yoksa çok zarara uğrıcaz. dedik ve çıktık ama çok gülmüştük yazık çocukta kıpkırmızı olmuştu [​IMG][​IMG]

CeMoŞ bunu beğendi.
  4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy şimdi hangisini antlatsamki bilemedim hahaha ee başıma okadar çok şey geldiki karasız kaldım haliylehahaha
    neyse birini anlatayım
    antepe gitmiştik gezmeye bi gün akşama kadar gezdik dolandık yorulduk acıktık felannn dedik bişe yiyek aynı bu mevsimde

neyse güzel luks bir restorana girdik bahçe bölümünde oturak dedikk

masa sandelyelerinn ayakalrı incecikmii birde yerleri sulamışlarmııı toprak yumuşamışş ben bi oturdum sandeleyee baktım yavaştan gömülüyom hahahahahaha

dedim la nolii bi baktım halen gömülüyorummm can havliyle masayı tutim deidm masada benle gelmeye başladı hahahahahahaha

elimi yere vurdumm totişim sandelyedeee bi elim havada diğeri yerde halimi hayal edinizhahahahahaa

eşime dedim la tutsaan elimi adamda şoka girdi hahahahaha neyse velhasıl ordaki herkesin yanında bi güzel irezil oldumm 5 dakka sonrada oğlum sandelyeyele beraber yuvarlandı düştü hahahaha

kalktık başka masaya geçtik orda da kızım kolayı devirdi hahaha ailecek rezil oldukkk eve geldik şimdi o retoranın önünden bile geçmiyom kabus gibi geceydi hahahahaha

emral, bebekyüzlüm, VİŞNE ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. ahueda

ahueda Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    ay koptummmmmmmmmmmmmmmmm yaaaaaaaaaaaaaaaaaa :)

6. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    bi gün annemlerle pazara gittim nasıl olduysa. işte olucak ya :D her neyse pazardan çıktık otobüs bekliyoruz o arada yanımızda kardeşimin komşu annesi var. çok yakın komşumuz. velhasıl otubüs bekliyoruk o arada kardeşimin gözüne bir şey kaçmış komşu annesi gözüne bakayım derken parmaağını gözüne soktu. tabi biz gülüyoruz falan arkamızda da yakışıklı çocuk hahaha çocukta baktım gülüyo hahaha neyse aynı otobüse bindik çocukla rezilliklerimiz orada bitmedi tabi annem oturdu bende ona karpuzu verdim annem de farketmemiş herhalde araba sarsılılınca karpuz şoförün yanında yarıldı annem hem eliyle karpuzu topluyo hemde şoföre "pardon abi diyo hahaha" orda otobüse ilk rezil oluşumuz neyse bizim oraya yaklaştık annemler karanlıkta biri inince bizim oraya geldik sandılar baktım inmeye çalışıyolar. kız dedim napıyonuz burası bizim ev değil allah iyiliğinizi versin. baktım tüm otobüs gülüyo hahaha aman allahım o da yetmez gibi tam otobüsten inicez bizim komşunun pazar arabası sen merdivenin orada devril. off her şey yerde çok fenaydı yaa. :D:D hahaha

emral, CeMoŞ ve VİŞNE bunu beğendi.
  7. VİŞNE

VİŞNE Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    koptum gülmekten allahta sizi güldürsün hahahahahahahahaha

8. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

hahahahahaha kısss karpızz nasıl yarıldıı hahahahaha amanatmıydı hemen yarıldı cartt diye ahahahaha ayy allahımm yereppim ya hahahahaha şöför yeseymiş barii yarılmışken hahahaha ay bende gülmekten yarıldım biri benide toplasınyerdenhahahahaha

elfce bunu beğendi.
  9. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
  10. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    bi gün bizde eltimlerde oturuyoruz evden taşınıp taşınmama konusunda kararsızız kaynım dedi en kötü kara karasızlıktan iyidir.aradan bikaç cümle daha geçti ben bu lafı onlara satim dedim ama senmisin satamayan en kötü karaasızlık kararlılıktan kararlılık yiydir felan derken en son kaynım sen yorulma biz seni anlıyoruz hahahahdedi ve ben renk değşikliğimi hatırlıyorum.şöyle biraz kızarık morarık bişi olmuştum herkes bağa bakıp benim söylediklerimi tekrarlıyordu şimdi hala bir araya geldikmş sevde bi kere daha desene diyo kaynım hahahah

CeMoŞ, bebekyüzlüm ve elfce bunu beğendi.
  11. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    ,

hahaha yok kız bizimdi. amam çok rezil olmuştuk ya hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  12. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    çocukken olan rezilliğimi anlatiim :D:D

annem namaz kılıyor tabi bende özeniyorum annem kılarken bende geçtim yanına namaz kılıyorum. sonra arkadaşlarım geldiler beni çağırmaya kapının önünce duruyorlar. bizde salonda kılıyorduk. o an arkadan pırt diye bi ses geldi aman allahıım yerin dibine girsem iyidir :$ hahaha çok dalga geçmişlerdi elif namaz kılıyordu diye hahaha

13. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    alllammm bizimdi yo yavvv hahahahahahahahaha işte şimdi harbi koptum yarıldım hahahahaha

14. elfce

elfce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    73
    Ödül Puanları:
    48
    hep ben anlatıyorum olmuyo ama kendimi rezil ötesi hissediyorum hahaha

bir tane daha anlatayım. :D:D annem yine komşumuz ve ben çocuğum o zaman markete gittik . herkes bişiler alıyo benimde dikkatimi çamsakızı ağdalar yok mu onlar çekiyo ama okuma yazma bilmiorum hahaha anneme bu ne diyorum bal diyo hahaha ben de alıyorum. komşu diyo ki elif sen bişi almadın mı ben de dedim ki aldım. ne aldın diyo bal diyorum hahaha gösteriyorum gülmeye başlıyo o bal değil ağda diyo anneme gidip diyo ki senin ki bal diye ağda yı almış hahaha o zaman ağdanın ne işe yaradığını biliyorum hahaha :D:D

tabi usulca gidip koymuştum hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  15. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çok güzel rezil anlarmış bunlar hahaha Benim rezillikleri bir ara anlatırım ben, çünkü şimdi aklıma gelmedi hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
ReziL oLduğumuz anLar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burhanın kuduz olduğu an

Burhanın kuduz olduğu an

YouTube - burhan altıntop kuduz,avrupa yakası,burhan,emre usta
  2. ünlülerin en rezil anları

ünlülerin en rezil anları

Birazdan ünlülerin en komik anlarını anlattıkları güzel bir yazı göreceksiniz. Amaç hep birlikte gülelim :D:D ÜÇ KEZ DÜŞTÜM Türkan Şoray: Çok sakarımdır. Bir şeyleri devirip kırmalarım neyse de, düşmelerim meşhurdur. Bir gün Galata Köprüsü üzerinde film çeviriyoruz. Benden başka yürüyen yok. Filmi Atıf Yılmaz yönetiyor. Komut verdi ve ben üzgün, sevgilimi anımsayarak yürürken koca köprünün...
  3. Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

Hamile Olduğumu Nasıl Anlarım?

hamilemiyim nasıl anlarım hamilemiyim acaba hamile kaldığımı nasıl anlarım Günü, zamanı geldiğinde her kadın annelik duygusunu tatmak ister melekler :) Karı koca olarak bir bebek sahibi olmaya karar verdikten sonra umutlu bir bekleyiş başlar. Peki hamile kalınıp kalınmadığı nasıl anlaşılır ? Genç anne adayları için anlatalım.. :tik: Kadının hamile olduğunu düşündürecek bazı bulgular...
  4. Sizce En Rezil Anlar Nelerdir

Sizce En Rezil Anlar Nelerdir

Evet melekler sizce en rezil olduğumuz anlar desem farkında olmadığımız dalgın olduğumuz,rezil olduğumuz o anlar gerçekten bittiğimiz andır dediğimiz neler var
  5. Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

Ovülasyonun olduğunu nasıl anlarım?

yumurtladığımı nasıl anlarım,yumurta yaptığımı nasıl anlarım,ovülasyon belirtileri,yumurtalama belirtileri,ovülasyon testleri,yumurtlama testleri hakkında bilgiler Yumurtlama yani ovulasyon normalde her adet döneminin ortasında yumurtalıklardaki folikül denen keseciklerden yumurtanın salınmasıdır. Evde bayanların kendi kendine yapabildikleri ovulasyon testleri yumurtlama gününü...

Sayfayı Paylaş