rezillik diye buna denir ya=)

karanlıqlar_prensesi

Yeni Üye
Üye
rezillik diye buna denir ya=)
öncelikle şunu söyliyeyim benim 2 siteye daha üyeligim var ve birisinde yöneticiydim bu bölümde paylaşacaklarım daha öncede benim tarafımdan o sitelerde paylaşılmıştır.inanmayanlar yada ben bunu daha önce gördüm diyen varsa özelden yazsın linkleri ve yönetici baglantısını atarım görürler=) daha öncede kendi sitenizde yayınlamıştım=)
gene ben ayh yine rezil oldum
şimdi gecen yıl abimin nişanı vardı tamam mı neyse nişan başladı bende dedimki bir lavaboya gideyim saçım bozulmuş düzeltip geleyim hay gitmez olaydım ya
neyse ellerimi yıkıyordum lavabodada bir kadın arkası bana dönük
kadın:meraba dedi
ben şaşırdım tabi hani birde arkası dönük belki tanıyorumdur dedim
bende:merhaba dedim
kadın:devam etti nasılsın
ben:çaktırmıyorum tabi karşılık verdim teşekür ederim iyiyim sen
kadın:saol bende iyi tanıdın mı beni
ben:ya yok tanıyamadım
kadın:nasıl yani şeyimi gördün mü nasıl sence güzelmi
ben:neeeeeee dion sen ya
kadın:evet çok güzeldir bir gecede seninle deniyelim çok rahatlatıyor
bende:tık yok
kadın:iyi peki çocuklar nasıl demesin mi
benim jeton dikdörtgen oldugu için yeni düştü benim çocuum yokkiarkamı bir döndüm birde ne göreyim kadın telefonla konuşuyormuşnasıl kaçıyorum lavabodan ama tam kapıyı açtım birde abiye giymiştim fular kapıya sıkışmasın mıkarşıda da abim çekiyorum çekiyorum gelmiyorabim ne yapıyon kız sen diyor hiç ya fular sıkıştıda ben tam fuları çektim kadın kapıyı açmasın mı ben direk yerdeayh herkes bana gülüyorbirde abim demesinmi saftirik niye fuları çekiyon kapıyı açsanarezil oldum ya uyuz kuzenimde telefonda sevgilime anlatmasın mıayh rezillik rezillik

hahaha ay kötü bi durum ya:D
yav buarada merak ettim ,lavabodaki kadının tepkisi ne oldu ??
:D

Geri