gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Rezza terapide

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

İki kadını birbirine düşüren işadamı Rezza Zarrab yorulmuş çareyi psikiyatriye gitmekte bulmuş....... PSİKİYATRİSTE GİDİYOR!
    GÖNLÜNÜ EBRU GÜNDEŞ'E KAPTIRAN AZERİ İŞADAMI REZA ZARRAB, ESKİ SEVGİLİSİ ŞARKICI GÜNEL'İN 'O ASLINDA BENİ İSTİYOR' AÇIKLAMALARI NEDENİYLE BUNALIMA GİRDİ

Şarkıcı Günel'le yaşadığı aşkla magazin dünyasına giren Azeri işadamı Reza Zarrab, üç ay önce gönlünü Ebru Gündeş'e kaptırdı. Uzun çabalar sonucu Gündeş'in sevgisini kazanan Reza Zarrab, durumu kabullenmekte zorluk çeken Günel'in açıklamalarıyla perişan oldu.

HAFTADA İKİ SEANS...
    Günel'in 'Benimle tekrar barışmak istiyor, evime güller gönderiyor' içerikli açıklamalarından bunalan işadamı, çareyi 'Hayatımdaki tek insan Ebru Gündeş'tir. Kendisinden başka kimseye çicek göndermedim. Ebru'yu seviyorum. Lütfen ilişkimizden uzak dursunlar' demekte buldu. İşte bu açıklamalar üzerine küplere binen Günel, 'Ebru Gündeş'ten ayrıldı, bir araya gelmek için hatırı sayılır isimleri bana gönderdi' dedi. Ancak gelişmeler, bu açıklamalara rağmen Ebru Gündeş ile Azeri Reza Zarrab arasındaki aşkın tam gaz sürdüğünü gösterdi.

Dubai'de düzenlenen konsere birlikte giden sevgililer, dosta düşmana 'Birlikteyiz' mesajı verdi. Dubai'de gözlerden uzak tatil yapan sevgililer, sessizliğini korurken Günel, bir kez daha sahneye çıktı. Bir açıklama daha yapan Günel, eski sevgilisi Zarrab'ın kuaförünü basarak tüm müşterilerin önünde kendisinden özür dilediğini söyledi. Kafalarda yeni bir soru işareti oluşturan adım, işadamını bunalıma soktu. Yorgun düşen genç işadamı, çareyi profesyonel bir yardım almakta buldu. Haftanın iki günü psikaytra giden Zarrab, mutluluğunun bozulmaması için yoğun çaba gösteriyor.

Rezza terapide konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Evlilikte aile terapisinin önemi

Evlilikte aile terapisinin önemi

Evlilik ve aile terapileri, eşlerin iyi niyetine rağmen ortaya çıkan iletişimsizlik problemini ortadan kaldıracak, eşlere yardım amaçlı programlardır. Evliliğinizde eşinizle birlikte üstesinden gelemediğiniz uyum ve iletişim sorunlarınız varsa, tarafsız bir aile terapistine başvurmanız, çözüm için atabileceğiniz en önemli adım olabilir. Evliliklerde uyum sorunu ve iletişim bozukluğu yaşayan...
  2. Kognitif Terapiler

Kognitif Terapiler

Kognitif Terapi psikolojik ve psikiyatrik bozukluklarda kullanılan bir psikoterapi yöntemdir. Dr. Aaron T. Beck tarafından 1960'da bulunmuş ve geliştirilmiştir, ve dünya çapında sıklıkla uygulanmaktadır. Kognitif Terapi son yıllarda geniş yelpazedeki psikolojik ve medikal sorunlarda yaygın bir şekilde uygulanmaktadır. 1977 yılından bu yana, Kognitif Terapi'nin etkiliğini ve geçerliliğini...
  3. işte Rezza karşımızda

işte Rezza karşımızda

günel kaç yaşında reza zarrab kaç yaşında azeri kızı günel doğumlu doğumlu reza zarrab kac yasinda iki şarkıyı birbirine düşüren ünlü işadamı Reza Zarrab'ın fotoğrafı..... İŞTE HAYALET SEVGİLİ! AZERİ ŞARKICI GÜNEL İLE EBRU GÜNDEŞ'İN BİRBİRİNE GİRMESİNE NEDEN OLAN VE BUGÜNE KADAR MEDYADA TEK KARE FOTOĞRAFI YAYINLANMAYAN AZERİ İŞADAMI VE BESTECİ REZA ZERRAB SONUNDA ORTAYA ÇIKTI... Tüm...
  4. Rezzan Kiraz 2012 Burç Yorumları

Rezzan Kiraz 2012 Burç Yorumları

Rezzan Kiraz Koc Burcu 2012 Yorumu Sevgili Koçlar 2012 yılında aşk ve yaratıcılık evinizden geçiş süresi içinde, kendinizi başkaları tarafından sevilmiyor yada hiç takdir edilmiyor gibi hissedebilir, romantizm duygusundan yine uzak durabilirsiniz. Aşka bakış açınız fazlasıyla ciddileşir kendinizi duygusal olarak ifade etmekten çekinebilirsiniz. Bu durumda her zaman atak ve tuttuğunu...
  5. Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor

Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor

rezzan kiraz burç yorumları, yay burcunun özellikleri, rezzan kiraz burç yorumları Ünlü astroloji uzmanı Rezzan Kiraz yay burcuna mensup kişilerin genel özelliklerini açıkladı. Ben de bir yay burcuna sahip biri olaraktan ilgili bir şekilde özelliklerim hakkında bilgi edindim:D:D Burç yorumları karşısın da "vay bee ben neymişim" dedim hahaha Ben tipik bir yay burcu olarak burcumun...

Sayfayı Paylaş