gebe
  1. resseda

resseda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Rezzan Kiraz 2012 Burç Yorumları

Konu, 'Burçlar' kısmında resseda tarafından paylaşıldı.

[h=2] Rezzan Kiraz Koc Burcu 2012 Yorumu [/h] Sevgili Koçlar 2012 yılında aşk ve yaratıcılık evinizden geçiş süresi içinde, kendinizi başkaları tarafından sevilmiyor yada hiç takdir edilmiyor gibi hissedebilir, romantizm duygusundan yine uzak durabilirsiniz. Aşka bakış açınız fazlasıyla ciddileşir kendinizi duygusal olarak ifade etmekten çekinebilirsiniz. Bu durumda her zaman atak ve tuttuğunu koparan siz, sevgisiz soğuk ve sorumsuz bir insan gibi durabilirsiniz. Hep karşınızdaki insanın ilk adımı atmasını bekler, aşk için kendi adınıza hareket etmek istemeyebilirsiniz. Çocuk sahibi olma konusunda çekimserliğiniz artar ve anne olma tutkunuz azalabilir. Bir cocuğun sorumluluğun size ağır geleceğini düşünebilirsiniz. Veya çok isteseniz bile çocuk sahibi olmanız bu süreçte mümkün olmayabilir. Çocuklarınız varsa onların sorunları nedeniyle sıkılabilir, bunlarla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Katı bir disiplin uygulayabilir, sevgi ve şefkatinizi göstermekte çekimser davranabilirsiniz. devamını burdan takip edebilirsiniz.

Rezzan Kiraz 2012 Burç Yorumları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları

2012 Yükselen Burç Yorumları Merhaba kızlar bu senenin yani 2012 yılının Yükselen Burç Yorumlarını paylaşmadınız mı yoksa ben mi göremedim:S
  2. Yükselen Burç Yorumları 2012

Yükselen Burç Yorumları 2012

Yükselen Burç Yorumları 2012 2012 Yükselen Burçların Yorumları Merhaba Sevgili Melek'ler ve yükselen burcunun 2012 yılı yorumlarını öğrenmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda 2012 yılı yükselen burç yorumlarına yer veriyoruz. 2012-2013 yılı bir çok burç için yenilik ve mutluluk getirir iken bazı burçlar için ise sıkıntılı dönemleri beraberinde getirecektir. işte...
  3. Burç yorumları- Yengeç 2012

Burç yorumları- Yengeç 2012

Burçların 2012 yorumlarına devam ediyoruz Melekler. şimdi Yengeç burcunu neler bekliyomuş 2012 de görelim:D Yengeçler için şimdi önemli bir zaman zaten Plüton sizi zorluyor. Tutku ihtiras ve radikal değişiklikler yapmak için büyük arzular uyanmış bulunuyor ve kendi kendinizle başa çıkabilmeniz tabii ki böyle bir süreç içinde pek kolay değil. Ancak Jüpiter'in desteği sizin yanınızda. Saygın...
  4. burç yorumları- aslan 2012

burç yorumları- aslan 2012

Evetttt sevgili Melekler Aslan burcunu 2012de neler bekliyomuş birlikte görelim :D Aslanlar için genel olarak güzel bir dönem. Fakat aslanlar Jüpiter'in sorgulamaları nedeniyle öylesine derinleşip öylesine ayrıntılarla ilgileniyorlar ki bu arada şanslarını da sorguluyorlar. Şansınızı sorgularsanız fırsatlar kaçar gider. Fırsatları değerlendirmek için biraz sabırlı olmanız gerekiyor. Detay ve...
  5. Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor

Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor

rezzan kiraz burç yorumları, yay burcunun özellikleri, rezzan kiraz burç yorumları Ünlü astroloji uzmanı Rezzan Kiraz yay burcuna mensup kişilerin genel özelliklerini açıkladı. Ben de bir yay burcuna sahip biri olaraktan ilgili bir şekilde özelliklerim hakkında bilgi edindim:D:D Burç yorumları karşısın da "vay bee ben neymişim" dedim hahaha Ben tipik bir yay burcu olarak burcumun...

Sayfayı Paylaş