gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor

Konu, 'Burçlar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rezzan kiraz burç yorumları, yay burcunun özellikleri, rezzan kiraz burç yorumları Ünlü astroloji uzmanı Rezzan Kiraz yay burcuna mensup kişilerin genel özelliklerini açıkladı. Ben de bir yay burcuna sahip biri olaraktan ilgili bir şekilde özelliklerim hakkında bilgi edindim:D:D

Burç yorumları karşısın da "vay bee ben neymişim" dedim hahaha
    Ben tipik bir yay burcu olarak burcumun çoğu özelliklerini taşıyorum. Eğer siz de bir yay burcu iseniz ve burcunuzun özelliklerini merak ediyorsanız sizler için Rezzan Kiraz yay burcunun özelliklerini açıklıyor...

Rezzan Kiraz Yay Burcunun Özelliklerini Açıklıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yay Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

Yay Burcu [Ne Ararsan Burda] ! ÖzeLLikLeri,Durumu,yorumLarı !

yay burcunun okul hayatı yay burcu çocuğunun özellikleri çocuğunun özellikleri Burcun Özellikleri Yay, hayatı kimsenin sevmediği kadar sever ve gayretle ona kendi damgasını vurmaya çalışır. Orta karar başarılar ve geleneksel düşünüş, ona göre dehşet vericidir. Onun ihtiyacı, iyi bir yaş** ve yeni düşüncelerin keşfedilebileceği özgür bir ortamdır. Yay insanları iyimser, canlı, atılgan, zeki...
  2. Rezzan Kiraz 2012 Burç Yorumları

Rezzan Kiraz 2012 Burç Yorumları

Rezzan Kiraz Koc Burcu 2012 Yorumu Sevgili Koçlar 2012 yılında aşk ve yaratıcılık evinizden geçiş süresi içinde, kendinizi başkaları tarafından sevilmiyor yada hiç takdir edilmiyor gibi hissedebilir, romantizm duygusundan yine uzak durabilirsiniz. Aşka bakış açınız fazlasıyla ciddileşir kendinizi duygusal olarak ifade etmekten çekinebilirsiniz. Bu durumda her zaman atak ve tuttuğunu...
  3. Yay Burcu Bebeğinin Özelliklerini Öğrenelim Melekler

Yay Burcu Bebeğinin Özelliklerini Öğrenelim Melekler

yay burcu yay burcu bebeği yay burcu bebeğinin özellikleri yay burcu bebekleri yay burcu bebeklerinin özellikleri ile ilgili bilgiler burada melekler. Eğer doğumunuz 22 kasım 21 aralık tarihleri arasında denk geliyorsa bebeğiniz bir yay burcu bebeği olacaktır. Ben de bir yay burcu olduğumdan rahatlıkla hareketli, enerjik, kolay arkadaşlık kurabilen, neşeli ve komik bir bebeğiniz olacağını...
  4. Yay Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler burada melekler

Yay Burcu Çocuğu Özellikleri hakkında bilgiler burada melekler

Yay Burcu Çocuğunun Özellikleri Yay Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler ve çocuğu yay burcundan olan tüm anne ve babalar, bu yazımızda çocuğunuzla olan ilişkinizde faydalı oalcak ve çocuğunuzun iç dünyasını daha iyi tanımanızı sağlıyacak bilgilere değiniyor ve yay burcu çocuklarının özellikleri hakkında bilgiler aktarıyoruz. Yay Burcu Çocuğunun bilmediğiniz...
  5. Yay Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

Yay Burcunun Annelik Özellikleri Nelerdir?

yay burcunun anneliği nasıl, yay burcu annelik özellikleri, yay burcunn anneliği nasıl Sevgili melekler, yay burcuysanız ve çocuk sahibi olduğunuzda nasıl bir anne olacağınızı merak ediyorsanız, astrologların araştırmalarından yola çıkarak hazırladıkları burçlara göre annelik özelliklerini inceleyebilirsiniz. İşte yay burcu annelerinin kişilik özellkleri.... Yay burcu bir anne çok...

Sayfayı Paylaş