gebe
  1. Buse Tozlu

Buse Tozlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3

ria terapi uygulaması

Konu, 'Nasıl Zayıflarım ?' kısmında Buse Tozlu tarafından paylaşıldı.

merhaba yeni çıkan bir uygulama var adı ria terapi. küvete sıcak su konuyor içine bu 2,5 kg tuz ve mineral kürü karıştırılıyor. 1 saat bu suyun içinde bekliyoruz. zayıflama konusunda çok faydasını gördüm. spor ve diyet yapamadım buna rağmen sadece bu kür ile 2 ayda 5 kg verdim. 1 beden inceldim. Zayıflama için kesinlikle tavsiye ederim.

EBRUIŞIK bunu beğendi.
  2. EBRUIŞIK

EBRUIŞIK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba Buse Hanım, Bu uygulamayı arkadaşımdan da duymuştum. Babaannem çok kilolu, şeker hastası ve doktor mutlaka zayıflamasını istiyor. Ancak yaşlılık nedeniyle ve dizinde rahatsızlık olduğu için spor yapamıyor. Herhangi bir yan etkisi olup olmadığını biliyor musunuz?

3. Buse Tozlu

Buse Tozlu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    bilinen bir yan etkisi yok. zaten içerik olarak sadece vücudumuz için gerekli minerallere sahip olduğu için ve deri yoluyla gerektiği kadar alındığı için olumsuz bir etkisinin olması mümkün değil. tek dikkat edilmesi gereken konu suda 1 saat kalındığı için herkes dayanabildiği sıcaklıkta suyu ayarlasın. etikette yazdığı gibi sodalı ayran çok iyi geliyor. ben zayıflarken olumlu etkilerini gördüm bunlar selülitlerin azalması, cildin saç derisinin ve saçın daha canlı ve parlak olması, sivilcelerin iyileşmesi. başka faydaları da olduğunu söylüyorlar sedef hastalığına iyi geliyormuş ama onu deneme şansım olmadığı için kesin bir şey söyleyemem. sedefi olan bir arkadaşım denemeye karar verdi. sonucunu paylaşırım

ria terapi uygulaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral (RİA)

Spiral (RİA)

Spiral (RİA) yada halk arasında yaygın şekilde kullanılan adıyla rahim içi araç tüm dünyada en fazla tercih edilen geri dönüşümlü doğum kontrol yöntemidir. Spiral ( RİA )’in bir başka özelliği de uzun süreli geri dönebilir yöntemler içinde maliyeti en düşük olan yöntem olmasıdır. Tüm dünyada yaklaşık 106 milyon kadının istenmeyen gebeliklerden korunmak için spiral yöntemini tercih ettiği...
  2. çiçekle terapi

çiçekle terapi

Bach Çiçek Terapisi, hastalıklarımızın çoğunun fiziksel değil, zihinsel ve duygusal kaynaklı olduğu tezine dayanır. Korku, umutsuzluk, kaygı, irrasyonellik ve yorgunluk gibi duygusal problemlerimiz, birçok hastalığa davet niteliğini taşır. Yabani bitkiler, çiçekler ve ağaçlar bu duygusal problemlerin tedavisine destek olur. Bitkilerin pozitif gücü bedenimize nüfuz ederek, bize pozitif bakış...
  3. Endüstriyel Terapi

Endüstriyel Terapi

Gerçekçi çalışma proçesleri, son yirmi yıl içinde, daha ziyade el ustalıklarına dayanan, geleneksel uğraş terapisini desteklemiş ya da bunun yerini almıştır. Hastalar, çeşitli endüstriyel firmalardan, performanslarına göre ücret almaktadırlar ve yapılan işler çeşitli ustalık düzeylerine ayrılmıştır. Hastahanelerdeki ve toplumsal günlük iş merkezlerindeki endüstriyel terapi, normal çalışma...
  4. Asertif Terapi

Asertif Terapi

Yeterince asertif bir davranışın gösterilmediği durumlarda daha asertif davranışlarda bulunmaya hastanın alıştırılması. Örneğin haksız yere eleştirildiğinde aşırı anksiete ve gerginliğe yatkın bir hastaya, benzer sitüasyonlar yaratılarak kendini savunması öğretilebilir. Tıpkı kas gevşekliği gibi, asertif tepkilerin de anksietenin antagonisti olmaları mümkündür.
  5. rianın rahime kaynaması

rianın rahime kaynaması

rahime ekilme belirtileri rahime ekilme günü slm kızlar 33 yaşındayım. ekim ayında 6 yıldır takılı olan ria mı çıkarttırdım.Rahime kaynadığı için operasyon gerektirdi.Ekimden beri korunmuyoruz ve bebek istiyoruz ama henüz sonuç yok.1 tane 10 yaşında oğlum var bu arada.Bu durum hamile kalmama engel olurmu?benzer sorun yaşayan oldumu?

Sayfayı Paylaş