gebe
  1. yelizim

yelizim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

rianın rahime kaynaması

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında yelizim tarafından paylaşıldı.

rahime ekilme belirtileri rahime ekilme günü slm kızlar 33 yaşındayım. ekim ayında 6 yıldır takılı olan ria mı çıkarttırdım.Rahime kaynadığı için operasyon gerektirdi.Ekimden beri korunmuyoruz ve bebek istiyoruz ama henüz sonuç yok.1 tane 10 yaşında oğlum var bu arada.Bu durum hamile kalmama engel olurmu?benzer sorun yaşayan oldumu?

2. pembedüs

pembedüs Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
rianın rahime kaynaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Spiral (RİA)

Spiral (RİA)

Spiral (RİA) yada halk arasında yaygın şekilde kullanılan adıyla rahim içi araç tüm dünyada en fazla tercih edilen geri dönüşümlü doğum kontrol yöntemidir. Spiral ( RİA )’in bir başka özelliği de uzun süreli geri dönebilir yöntemler içinde maliyeti en düşük olan yöntem olmasıdır. Tüm dünyada yaklaşık 106 milyon kadının istenmeyen gebeliklerden korunmak için spiral yöntemini tercih ettiği...
  2. ters rahim

ters rahim

rahimdönmesi rahim dönmesi rahmin ters dönmesi rahimde dönme ters rahim resmi Rahim, yani gebelik esnasında bebeğin içinde büyüdüğü ve gebe olunmayan dönemlerde içinde barındırdığı rahim iç tabakası sayesinde düzenli olarak adet kanaması görülmesini sağlayan yapı, idrar torbasının üzerine yaslanmış olarak durur. Rahimi yerinde tutan bağların desteği sayesinde gerçekleşen bu konum üreme sağlığı...
  3. Spiral - Rahim içi araç (RİA) hakkında detaylı bilgiler

Spiral - Rahim içi araç (RİA) hakkında detaylı bilgiler

spiral kilo yaparmı spiral kilo aldırırmı kayması belirtileri kaymasının belirtileri kayması Spiral yani rahim içi araç,kadınlar arasında ve dünyada tercih edilen doğum kontrol yöntemlerinin başında gelir.Yan etkisi en az olan ve %99 güvenli olan bir doğum kontrol yöntemidir. Peki 'Spiral' hakkında neler biliyorsunuz?Halk arasında Spiral kilo aldırır,kilo verdirir,rahimde yara olmasına neden...
  4. rahim film

rahim film

ben dilek rahim filimi cekilcek bu ay ama cok korkuyorum neyapcam bilmiyorum
  5. ria terapi uygulaması

ria terapi uygulaması

merhaba yeni çıkan bir uygulama var adı ria terapi. küvete sıcak su konuyor içine bu 2,5 kg tuz ve mineral kürü karıştırılıyor. 1 saat bu suyun içinde bekliyoruz. zayıflama konusunda çok faydasını gördüm. spor ve diyet yapamadım buna rağmen sadece bu kür ile 2 ayda 5 kg verdim. 1 beden inceldim. Zayıflama için kesinlikle tavsiye ederim.

Sayfayı Paylaş