Rica etsem pepe çocuk diş macunu hakkında bilgi verebilir misiniz

aslanyasemin

Yeni Üye
Üye
Rica etsem pepe çocuk diş macunu hakkında bilgi verebilir misiniz

Pepee Çocuk diş macunu kullananlar tavsiye ediyor musunuz ?

arkadaşlar rica etsem pepe diş macunu hakkında bilgi verebilir misiniz...çocuğum illa tuttrudu pepe diş macunu diye ..rica etsem bilginiz varsa yazarsanız sevinirim...aşağıda ki sitede buuldum ama tam olarak emin olamadım. bunu evlerinde kullananlar var mı çocuklar çizgi filmine bayıldıklarından dolaylı bunu alınca kullanırım demişti ne diyorsunuz satın almalı mıyım kızlar ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selamlar hayatım tabiki pepee diş macunu çoukların son zamanlarda dikkatini çekiyor. Benim de çocuklar ile birlikte ara ara seyrettiğim ve hikayelerinde yardımlaşmayı ön plana çıkartan harika türk yapımı bir çizgi film üstelik seslendirmeler harika :D dedeye bayılıyorum ben.

Benim de çocuklarım kullanıyor daha önce araştırmıştım. Türkiye'de bulunan bütün büyük firmalarda ebebekte amazon.com.tr gibi adreslerin tamamında satılıyor güvenle kullanabilirsiniz. Özellikle bu tür ürünler satışı yapılmadan önce sağlık bakanlığı tarafından onaylanıyor alabilirsin hayatım kullanabilirsin. Diş alışkanlıklarını sağlamak adına bu tür şeyleri kullanın. Faydası olur zararı olmaz diye düşünüyorum.

Al bu ardeste bir çok yerde satışı var en ucuzu da amazon.com.tr adresinde satılıyor al bitanem :D

Geri