gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Rica

Konu, 'Çöplük' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Rüyada bir kimseye bir is hususunda ricada bulunmaniz, bir isin basina geçip onu yöneteceginiz ve sonunda basarili olacaginiz bir meslegin sahibi mevkiine geleceginize isarettir

Rica konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dua icin rica

dua icin rica

DUA İÇİN RİCA Bir şahıs, heyecan ve ıstırapla, İmam Sadık (a.s)ın huzuruna gelerek: - Ne olursunuz efendim, Allah'a bana daha fazla rızık vermesi için dua da bulunun, çünkü çok yoksulum, dedi. İmam: -Hayır, asla dua edemem buyurdu. -Niçin edemezsiniz efendim? -Zira Allah bu iş için bir yol tayin etmiştir; rızk peşinden koşun ve onu elde edin diye de emir buyurmuştur. Halbuki...
  2. Tan - Rica Ederim

Tan - Rica Ederim

İnanmıyorum nasıl ayrıldık? Kime aldandık kara sevdaydık.. Biz seninle dağlara ferman, Dillere destan ellere hüsran... İçime sığmıyor derdim kederim Özledim yemin ederim Bilsen nasıl çarpıyor Yüreğimde ellerim Sevgilim 'bitti bu aşk hoşcakal' Diyorsun olsun Dağ gibi çeker giderim Üzüntü yaratma Ömrümü verdim yollarına serdim diye Hiç önemi yok rica ederim Bekliyorum sabah olur mu? Kapı...
  3. Sizden ricam

Sizden ricam

Sevgili yöneticilerim sizlerden bir ricam olucak Ben yabancı dil mezunuyum ingilizce ve almanca :) Bu sene ünversiteye gidicem mütercüm tercümanlık okuycam ve 2 senede lisans alıp ingilizce öğretmenliği okuycam eğer sizlerde uygun görürüseniz yabancı dil bölümü açabilir misiniz?? Ben o bölümle özel ilgilencem söz :) Eğer bu bölümde ne yağçağımı merak ediyorsanız? Sizlerde bilirsiniz...
  4. Erkeklerin Kadınlardan Ricaları

Erkeklerin Kadınlardan Ricaları

* Pembe dizilerdeki sahte aşk nağmelerini bizden duymaya çabalamayın çünkü onlar gerçekten rol yapıyor ve kabak bizim başımıza patlıyor. * Bir SMS gönderdiğiniz zaman ilk 10 saniyede cevap gelmeyince ikinci SMS'te 'Orda mısın???' diye sormayın. Kesinlikle oradayızdır..! * Mağazada gelinliklere bakıp 'Aaaa ne güzeeel' dediğinizde onun bizim için bir anlamı yoktur. Bizi duygusuzlukla...
  5. Köpeğinizin sizden ricaları var...

Köpeğinizin sizden ricaları var...

KÖPEĞİNİZİN SİZDEN RİCALARI VAR... Benim hayatım 10 ile 15 yıl sürer. Senden her ayrılışım bana acı verir. Beni almadan önce bunu düşün. Bana, senin benden istediklerini anlayacağım bir süre ver. Benim içimde güven duygusu uyandır. Ben bununla yaşarım. Bana hiç bir zaman uzun süreli darılma ve beni cezalandırmak için bir yere kapatma. Senin hayatında iş, eğlence ve...

Sayfayı Paylaş