gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Richi&Co Elbise Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

richico richico elbise
    Farklı stillere sahip kadınların beklentilerine göre koleksiyonlarını şekillendiren Richi&Co, günden geceye taşınan bir şıklık ve her ortama uyum sağlayan tasarımlar sunuyor. Genç bir marka olmasına rağmen kısa sürede ülke haricinde Rusya ve Ukrayna'da da beğeni toplayan ve büyük talep gören marka, bu başarısını ürün kalitesine verdiği öneme bağlıyor. Farklı stillere sahip kadınların beklentilerine göre tasarımlarını şekillendiren Richi&Co dünya markası olma yolunda her geçen gün sağlam adımlar atıyor. [​IMG]

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hmm hoş modeller var.:)

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0

bende bunun benzeri var benim ki sadece siyah beyaz

4. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    modelleri beğendim ama mankeni beğenmedim:D
    emeğine sağlık patroniçem:D
    bu güzelmiş[​IMG]

Richi&Co Elbise Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elbise Modelleri

Elbise Modelleri

Elbise Modelleri istiyorum yeni elbiseler almayı düşünüyorum ama bu senenin modası nasıl bilmiyorum.
  2. 2015 deri elbise modelleri

2015 deri elbise modelleri

2015 deri elbise modelleri,en şık deri elbise modelleri,en değişik deri elbiseler,en güzel deri elbise modelleri,deri elbise modelleri 2015 yılında bayanların yeni gözdesi deri elbise olacağa benziyor. Şık ve seksi görünümüyle bu yıl çok tercih edilen bu modelleri sizde denemelisiniz. Deri elbise zor kombinlenen bir parçadır. Bu nedenle maalesef her kadın giymeye cesaret edemiyor. Bizde...
  3. Düşük bel elbise modelleri

Düşük bel elbise modelleri

düşük bel elbiseler,düşük bel elbise modelleri,son trend düşük bel elvelbiseler Ciddi duruşa sahip elbisenizi sofistike görünümünü bozmadan biraz daha eğlenceli bir modelle değiştirin. 20`lerde flapper ve 60`larda mod kızlarının bir zamanlar favorisi olan bu hareketli etekler genç bir etkiye sahip. Ve aynı zamanda oldukça kullanışlı. Pazartesi sabahı blazer ceketin altına giyeceğiniz pudra...
  4. Tadashi Shoji elbise modelleri

Tadashi Shoji elbise modelleri

Tadashi Shoji elbise modelleri Evet arkadaşlarım Dünya markalarından birisi Tadashi Shoji elbise modellerinin fiyatlarına ve her yıl yeni çıkan modellerine internet sitelerinden bakabilme ihtimaliniz var buradan satın da alabilirsiniz. Çok fazla karşılaşmadığım ama elbiseleri hoşuma giden bu marka ile alakalı görselleri hemen yazımdan sizlere eklemek istiyorum. Umarım hoşunuza gider kızlar....

Sayfayı Paylaş