gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Ricky Martin'in oğulları

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

ricky martin çocuğu ricky martin çocukları martinin çocukları in sevgilisi ve

Çok tatlı çocukları maşallah:)

Yakışıklı Latin şarkıcı Ricky Martin, taşıyıcı anneden doğan ikiz oğullarıyla çektirdiği fotoğrafları ilk defa sosyal paylaşım sitesi Twitter'da yayınladı.

Martin, Valentino ve Matteo isimleri verdiği 1 yaşındaki bebeklerini kendi ülkesi Puerto Rico'da yetiştirmek için Miami'deki evini satıp taşındığını açıkladı. Martin ayrıca bakıcı yardımı almadan, tek başına oğullarının bakımıyla ilgilendiğini iddia etti.

2005 yılında Meksikalı sunucu sevgilisi Rebecca De Alba'dan ayrılan ve 4 yıldır adı başkasıyla anılmayan Ricky Martin'in cinsel eğilimleri tartışılmaya devam ediyor. Martin'in konuyla ilgili net bir açıklama yapmaması da geniş ‘eşcinsel kitlesi' hayranlarının ona olan ilgisinin devam etmesini sağlıyor.

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    yuhhhhhhhhhhhhh artıkkk ne n diyeyim bilemedimmmmm .........

3. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

sizde var yah

off nie yuhhluyorsunuz anlamıyorum biri gay dio biri yuhh dio bunda yuhhlancak bişi yq anladnz mı.çok normall evlenmek istememş ama bebek sahibi olmak istemiş ve böyle bir çözüm düşnmş.yuhhlancak olan siz ve geri kafanızz.

4. yokkk

yokkk Forum Okuru

Helal olsun adama çocuklarına kendisi bakıyormuş

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    çok tatlı bu çocuklar masallah

Ricky Martin'in oğulları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Oğul

Oğul

Rüyasında oğlu olduğunu gören kimse şanslı bir döneme girecek demektir. Rüyasında kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyasında oğlu olduğunu gören kimse şanslı bir döneme girecek demektir. Rüyasında kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada ogul görmek, bir kaç erkek çocuk sahibi olacagina isarettir. Ogul, bir rivayete göre,...
  2. Teoman - Oğul

Teoman - Oğul

Kurumuş kuyunun suyu İncirin sütü çoktan çekilmiş Bir zamanlar dünya sandığım bahçeyi Ayrık otları dikenler bürümüş Bardaktaki su, denizde kum kadar umarsızdım Bir zamanlar dünya sandığım bahçeyi Ayrık otları dikenler bürüdü Anne, ben geldim Dizlerin duruyor mu başımı koyacak? Anne, ben geldim Ben, oğlun, hayırsızın...
  3. Ricky Martin İstanbul'a Geldi!

Ricky Martin İstanbul'a Geldi!

ricky martin, istanbulda, türkiyeye geldi, 2011, kuruçeşme arena konseri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü şarkıcı Rizky Martin bir kez daha Türkiye'de! Porto Rikolu şarkıcı Ricky Martin, bugün Lufthansa Hava Yolları’nın tarifeli uçağıyla saat 13.30 sıralarında Frankfurt’tan İstanbul’a geldi. Ünlü şarkıcı uçağın altında basın mensuplarına poz verdi. Özel...
  4. Ricky Martin Türkiye'de!

Ricky Martin Türkiye'de!

ricky martin, türkiyede, geldi, neler söyledi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Dünyaca ünlü şarkıcı Ricky Martin Türkiye'ye geldi.Vereceği konser sebebiyle ülkemizde olan Martin,Tarkan'la ilgili yorumlar da yaptı. Bugün bir basın toplantısı düzenleyip , İstanbul'u çok sevdiğini defalarca belirten ünlü yıldız ,ayağındaki ilginç dövme ve sandaletleriyle dikkat...
  5. Ricky Martin Röportajı (İstanbul)

Ricky Martin Röportajı (İstanbul)

ricky martin röportaj ricky martin, röportaj, istanbulda, türkiyeye geldi, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Konser için ülkemizde bulunan Ricky Martin'in Vatan gazetesine verdiği röportajı aynen yayınlıyoruz: 13 yıl sonra Türkiye’ye geldiniz. Ne gibi değişiklikler gördünüz? Türkiye’nin çok değiştiğini gördüm. İnsanlar çok değişmiş, özgürlükler artmış,...

Sayfayı Paylaş