gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Riddim Night Club

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 251 27 23 - 251 30 15 Yer : Beyoğlu

Adres : Sıraselviler Cad. No:69/1 Taksim

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Visa-Master

Park : YOK

Web : Riddim.com.tr | Rnb Hiphop | Night Club
    Riddim

İstanbul`da rahat, güvenli ve huzurlu bir şekilde eğlence yaşamak istiyorum, bunu yaşarken de kaliteli fakat çok fazla harcama yapmadan, dilediğim müzik tarzında istediğim gibi eğlenmek istiyorum diyorsanız "Riddim" bunun tam yeri. Artık Riddim yeni hali ve üç farklı tarzıyla sizlere unutamayacağınız bir gece yaşatacak...
    Riddim Live (Üst Riddim)

Yeni tarzıyla Riddim Live`da haftada bir gece İstanbul`un en iyi grupları çıkyyor ve sizlere eşsiz bir canlı performans sergiliyor. İster iç kısımda müziğin coşkusuna katılıp eğlenebilir, isterseniz de boğaz manzaralı geniş terasında oturup eğlenceye keyifli bir şekilde katılabilirsiniz.

Saatler: Hafta içi 21:00-03:30, Hafta sonu 21:00-04:30<bR>
    Kapasite: 750 Kişi
    Riddim Special (Orta Riddim)

Riddim Özel sizlere, 1000 kişilik kapasiteli geniş salonuyla özel organizasyon ve konserleriyle hizmet sunacaktır. Konser bilgileri ve organizasyonlar sizlere üye olduğunuz herhangi bir Riddim hesabından mail olarak ya da Riddim.com.tr | Rnb Hiphop | Night Club adresinden bildirilecektir.
    Riddim HipHop, R&B (Alt Riddim)

İşte karşınızda içinizi kıpırdatan ritmi ve İstabnul`da eşi benzeri olmayan Alt Riddim, HipHop ve R&B tarzıyla listelerde hep bir numara olan, dilediğiniz gibi dans edebileceğiniz bir gece kulübü. Riddim`in sürekli DJ`leri sawashqocaoglu, ve DJ Ice olmakla birlikte bazı gecelerde ve organizasyonlarda sürpriz DJ`lere de yer verilmektedir.

Saatler:

Hafta içi 21:00-03:30, Hafta sonu 21:0-04.30

Kapasite: 1000 Kişi

Riddim Night Club konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. We Are The Night

We Are The Night

Sanatçı : Chemical Brothers Albüm Adı : We Are The Night Müzik Şirketi : EMI / Kent Tom Rowlands ve Ed Simons Manchester�da tanışıp 1992 yılında buradaki küçük bir barda DJ�liğe başladıklarında The Chemical Brothers efsanesinin temellerini attıklarını muhtemelen...
  2. Sheryl Crow - Tuesday Night Music Club

Sheryl Crow - Tuesday Night Music Club

Sheryl Crow - Tuesday Night Music Club Play List : 01. Run, Baby, Run 02. Leaving Las Vegas 03. Strong Enough 04. Can't Cry Anymore 05. Solidify 06. The Na-Na Song 07. No One Said It Would Be Easy 08. What I Can Do for You 09. All I Wanna Do 10. We Do What We Can 11. I Shall Believe
  3. Moby - Last Night

Moby - Last Night

MOBY'nin yeni albümüyle ilgili son bilgiler... Kayıtları sanatçının New York’taki ‘Electric Lady’ stüdyolarında yapılan albümde, diğer albümlerden farklı olarak Moby kendisine ait hiçbir vokal sample’ı kullanmadı. Albümden çıkan ilk single ise “Alice”. İngiltere’den farklı olarak (“Alice”) uluslararası piyasa için ilk single olarak “Disco Lies”ı yayınlayan yıldız, bu parçayı yaparken...
  4. Vega Club

Vega Club

0212 727 40 50 Faks : 0212 727 40 49 Yer : Silivri Adres : Klassis Otel, Seymen Köyü, Altıntepe Mevkii, Silivri İstanbul Ücret : TLTL Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli Park : VAR Web : http://resort.klassis.com.tr Silivri`deki Klassis Otel içerisinde, sadece Cumartesi akşamları 23.00-03.00 saatleri arasında müşterilerini ağırlayan Vega`da, DJ`lerin...
  5. Monkey Club

Monkey Club

Antalya Mardan Palace'ta dünyanın en pahalı otellerinin içinde de bulunan eğlence mekanı. Girişinde maymun ve timsah var. Ünlü Dj'ler de burada çalıyor. Gidip eğlenebileceğiniz, memnun da kalabileceğiniz yer. Monkey Club Mardan Palace | Facebook

Sayfayı Paylaş