gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

RIFO - Kantinci (Tahsin Taskin)

Konu, 'Biten Diziler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

Sevdiği kızı kaçırıp Karadeniz'den İstanbul'a
    göç etmiş. Bir aile kurmuş. Mutlu. Tek amacı evine iki kuruş para
    götürebilmek. Eğlenceli ve iyi biri. Öğrencilerin dostu.

Son düzenleme: 26 Haziran 2008
RIFO - Kantinci (Tahsin Taskin) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasan TAHSİN

Hasan TAHSİN

SELANIK'TE DOGAN HASAN TAHSIN'IN ASIL ADI OSMAN NEVRES'TIR. 1904'TE TESKILAT-I MAHSUSA'YA GIRDI VE BUKRES'TE TURKLER'E KARSI KISKIRTICI CALISMALAR YAPAN IKI INGILIZ GAZETECIYE SUIKAST DUZENLEDIGI ICIN 10 YIL HAPSE MAHKÛM EDILDI . 1916'DA HAPISTEN KACARAK ISTANBUL'A DONDU . VEREM TEDAVISI ICIN ISVICRE'YE GITMEK ZORUNDA KALINCA , TANINMAMAK ICIN PASPORTUNA BABASININ ADI OLAN HASAN TAHSIN'I...
  2. Türk ölmedi yaşıyor!.. (Hasan Tahsin)

Türk ölmedi yaşıyor!.. (Hasan Tahsin)

Mondros Ateşkes Antlaşmasından sonra, Yunan ordusunun İzmir'e çıkacağı söylentileri dolaşıyordu! Hasan Tahsin bunun üzerine Hukuk-u Beşer gazetesinde bir makale yayımlar! Namus Uğruna ismini taşıyan bu makaleden alıntı... "Korkmuyoruz gelsinler. Hatta Masum Türk'e kastı olan bütün dünya gelsin. Süngüleriyle zaten kanayan yaramızı deşsinler. Toplarıyla evlerimizi, kuvvetlerimizi...
  3. sevgimizin taskin sularinda birbirine karisirdi

sevgimizin taskin sularinda birbirine karisirdi

Hep bir yanim yarimlik hep senden uzaktalik hayattaki tek 'kimse'mden yoksunluk yani kimsesizlikti. Sadece sana sarilarak uyudugumda nefes alabiliyordum. Beni kollarina aldiginda yüzümü masumiyetinin yurduna o kimsesiz boynuna dayadigimda kokunu kalbimle soludugumda. Uykun benim cennetimdi. Çünkü cennet sadece ikimizin olabildigi yerdi benim için. Uykunda sadece ikimiz vardik. Askima dar...
  4. Zeynep Casalini-Tahsin Berk... DOĞUMA YOGA İLE HAZIRLANIYORLAR!

Zeynep Casalini-Tahsin Berk... DOĞUMA YOGA İLE HAZIRLANIYORLAR!

zeynep casalini ernesto casalini Zeynep Casalini-Tahsin Berk... DOĞUMA YOGA İLE HAZIRLANIYORLAR! Evlilikleriyle olay yaratan Zeynep Casalini ve Tahsin Berk bebek heyecanı yaşıyor. Çift, sağlıklı bir hamilelik süreci için birlikte kurslara da katılıyor. Sürpriz evlilik Şarkıcı Zeynep Casalini (40), geçtiğimiz ağustos ayında sürpriz bir kararla bekarlığa veda etmiş ve Bodrum’daki...

Sayfayı Paylaş