gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Rihanna, alkolik babası nedeniyle içkiden uzak kalıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ünlü R&B yıldızı Rihanna, alkolik babası nedeniyle yıllardır içkiden uzak durduğunu açıkladı. Alkolün verdiği zararları küçüklüğünden beri babasının üzerinde gördüğünü belirten ünlü şarkıcı, "Babamın alkol ve uyuşturucu bağımlılığı nedeniyle çok zor bir çocukluk dönemi geçirdim. İçkinin zararlarına tanık olduğum için hep alkolden uzak durdum" diye konuştu. Dokuz yaşındayken babasının evi terk ettiğini belirten genç şarkıcı, "Annem çalışırken küçük kardeşlerime ben bakardım. Çok küçük yaşta olgunlaştım" dedi.

Rihanna, alkolik babası nedeniyle içkiden uzak kalıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. içki

içki

Şarap vs. gibi içkileri , onları içmeden sadece görmek , asil bir kadına delalet eder.Rüyada şerbet, şurup gibi alkolsüz içkiler genel olarak hayra yorumlanır. Ancak alkollü içkiler iyiye yorulmazlar. Alkolsüz içkiler berrak ve temizse daima neşe, sevinç, mutluluk ve huzurdur.Rüyada bir gazinoda içki içtiginizi görmek yeni islerinizde basarili olacaginiza; sarhos oldugunuzu görmek, fazla...
  2. Alkolik hallüsinoz

Alkolik hallüsinoz

Uzun süreli alkol alışkanlığından sonra, bilinç bulutlanması, konfüzyon veya oryantasyon bozukluğu dışında beliren ve karakteristik özelliği işitmeyle ilgili hallüsinasyonlar olan bir durumdur. Görme, koku alma ve dokunmayla ilgili hallüsinasyonlar, titreme ve epileptik nöbetlere rastlanabilir. Bu durum tipik bir delirium tremense dönüşebilir. Çoğu zaman hallüsinasyonlar, içki bırakıldığı...
  3. UzaKLarDasIN...

UzaKLarDasIN...

...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen aşağıdasın.. Düşemiyorum!! Elimi bağrıma götürdüğümde dokunabiliyorum belki sana ama gözlerimden yüreğime inen kilometrelerce damar kadar uzaksın bana..Yüreğimden gözlerime parıltı olana kadar, yollar eksilitiyor çehreni ! Gel az biraz, yaklaş! Ne Olur ! ? Aç kollarını yada Düşeyim ne olur ! ? ...UzaklardasıN... Ben uçurumun kenarında, Sen...
  4. İçki nedeniyle onarılmaz beyin hasarı

İçki nedeniyle onarılmaz beyin hasarı

Fransa'da yapılan bir araştırmada, ergenlik çağında alkollü içki tüketmenin, beyinde onarılmaz hasara yol açabileceği tespit edildi. Araştırmaya göre, erken yaşlarda ne kadar fazla alkol tüketilirse ergenlik döneminin sonunda olgunluğa erişen ve beynin bazı bölgelerinde bulunan 'gri maddeden' o kadar az oluşuyor. Araştırma, Fransız Ulusal Sağlık ve Tıbbi Araştırma Enstitüsü (İnserm), Atom...
  5. alkolik Serdar

alkolik Serdar

sevilen Şarkıcı Serdar Ortaç meğer sahneye çıkmadan iki tek atıyormuş.... SERDAR ORTAÇ HERKESİ KANDIRMIŞ! ÜNLÜ POPÇU SERDAR ORTAÇ, YILLARDIR SAHNEDE ALKOL ALDIĞINI İTİRAF ETTİ. Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde verdiği konserinde gazetecilerin olmadığını sandığı sırada bir alışkanlığına dair itirafta bulundu. Sahnede sürekli elinde çay fincanıyla görüntülenen ve fincanının...

Sayfayı Paylaş