gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Rihanna Bu Akşam İnönü'de!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rihanna haberleri rihanna istanbul rihanna inönü konseri

Sevgili melekler, dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna İstanbul'da! Bu gece hayranlarına İnönü Stadından bir konser vermeye hazırlanana Rihanna, bu konserini Diamonds Dünya Turnesi kapsamında verecek..

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna, bugün İstanbul’da “Diamonds World Tour” kapsamında konser verecek. “Vodafone İstanbul Calling” festivali çerçevesinde Pozitif Live ve Live Nation Global Touring tarafından düzenlenen konser BJK İnönü Stadyumu’nda gerçekleştirilecek.

Sanatçının konser biletleri kısa sürede tükenince yoğun talep üzerine 130 ila 545 lira arasında değişen fiyatlarla ek biletler satışa çıkmıştı. Avrupa turnesi İspanya’nın Bilboa şehrinde 26 Mayıs’ta başlayan sanatçı, turne kapsamında Türkiye’nin yanı sıra Avusturya, Türkiye, Belçika, Finlandiya, Fransa, Almanya, Hollanda, Norveç, Portekiz, İsveç ve İngiltere’de sahne alacak.

Bugün ülkemizdeki hayranlarının karşısına çıkacak olan Rihanna’dan önce dansçıları ülkemize geldi.

Konser için İnönü Stadyumu’nun kapıları 17.00’de açılacak, Rinanna 21.30’da seyirci karşısına çıkacak. 6 Grammy ve 7 Billboard Müzik ödülü sahibi Rihanna, bugüne kadar toplam 37 milyon albüm ve 146 milyon dijital albüm satışına imza attı. Şu anda da internet üzerinden en çok satın alınan albüm listesinde birinci sırada yer alıyor.

Rihanna Bu Akşam İnönü'de! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - İçerim Ben Bu Akşam

Duman - İçerim Ben Bu Akşam

duman şarkı notaları içerim ben bu akşam tab duman içerim ben bu akşam notaları kendime geldim geleli dostlar kendime geldim geleli dostlar olamam kimseye düşman hiç şüphem yok kefenim sağlam içerim ben bu akşam ----------------------------------- sesleri duydum duyali dostlar yola çıktım yeni baştan acelem yok hedefim sağlam içerim ben bu akşam içerim ben bu akşam içerim bennnnnnnnnnnnnn ben...
  2. Duman - Bu Akşam

Duman - Bu Akşam

Kendime geldim geleli dostlar Olamam kimseye düşman Bi şüphem yok kefenim sağlam İçerim ben bu akşam Sesleri duydum duyalı dostlar Yola çıktım yeni baştan Acelem yok hedefim sağlam İçerim ben bu akşam İçerim ben bu akşam İçerim ben Ben burda bu akşam(4) İçerim ben Sizleri gördüm göreli dostlar Hemen her gün bana bayram Yarınım yok sevenim sağlam İçerim ben bu akşam İçerim ben...
  3. Müslüm Gürses - Bu Akşam

Müslüm Gürses - Bu Akşam

Gozlerin kalbimi caldi bu aksam Yandi kalbim yandi, yandi bu aksam Son pismanlik fayda etmez sevgilim Darginligi kaldir baris bu aksam Gel bu askin serefine icelim Doldur sevgilim doldur, doldur bu aksam Ocagimiz tutsun darginlik bitsin Viran bagimizda bulbuller otsun Doldurda icelim askimiz icin Gam keser bitsin bitsin bu aksam__________________
  4. Bu Akşam Yine Aklımdasın

Bu Akşam Yine Aklımdasın

Zaten hiç çıkmadın ki``Her işimde her düşümde sen varsın.`` Ağlayan bir çocukta seni gördüm bazen, Köşedeki sokak lambasının altında bekledim seni. Karanlıktan gelen ayak seslerinde duydum... Heyecanlandım. Senin gibi konuşan her seste, Aslında,aslında senin gibi olamaz hiç kimse..... Gecenin bir yarısı şirin uykuya dalmak ne güzel, Fakir fukara soframda bir bardak su içmek daha da güzel....
  5. Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

Gün Akşam Oldu Dizisi Bu Akşam Başlıyor

gün akşam oldu dizisi oyuncuları konusu halil ergün filiz akın hakkında detaylı bilgiler Meleklermekanı.com'da Show Tv'de bu akşam yepyeni bir dizi başlıyor melekler...Yaprak Dökümü dizisinin Ali Rıza Beyi Halil Ergün ve 22 yıl sonra setlere dönen yılların eskitemediği güzel oyuncu Filiz Akın'ın başrollerinde oynadıkları dizinin adı ise Gün Akşam Oldu....Geçiyorum şimdi Gün Akşam Oldu dizisi...

Sayfayı Paylaş