gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

rihanna kaç yaşındadır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam.Rihanna kaç yaşındadır acaba, arkadaşımla iddiaya girdik umarım ben kazanırım :S

2. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

1988 li yani 24 yasında canım

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    R&B ve pop şarkıcısı Rihanna, 1988 Barbados doğumludur. Bir koltuğa 5-6 karpuz sığdıran Rihanna sadece şarkıcı olan bir isim değil.

Şarkıcı, söz yazarı, kültür elçisi, video yönetmeni, moda ikonu ve aktrist olan Rihanna, 25 yaşındadır. Sanatçının albümleri şunlardır:

Music of the Sun (2005)
    A Girl like Me (2006)
    Good Girl Gone Bad (2007)
    Rated R (2009)
    Loud (2010)
    Talk That Talk (2011)
    Unapologetic (2012)

rihanna kaç yaşındadır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaç yaşında?

kaç yaşında?

kaç yaşındasınız sorusuna 22 yaşında sayılırım cevabını veren bir kişi şu açıklamalarda bulunmuştur: cumartesi ve pazar günleri çalışmayıp dinlendiğim için bu iki günü hesaba dahil etmedim çok stresli olduğum pazartesi günlerinin sayısını ise %50 arttırarak hesapladım. bu kişinin gerçek yaşı kaçtır ?
  2. Kaç yaşınızdasınız

Kaç yaşınızdasınız

İşte size eğlenceli bir pazar testi Sol ayağınızın üzerinde tek ayak durun Sağ bacağınızı dizden bükerek eller kalçada gözler kapalı bakın bakalım kaç saniyede dengede kalabileceksiniz 70 saniye ve üzerinde kalabiliyorsanız biyolojik yaşınız 20...; 20 saniyeden fazla kalamıyorsanız 80.. kafa kağıdınız kaç olursa olsunn:)
  3. Cantuğ Turay Kaç Yaşında

Cantuğ Turay Kaç Yaşında

Cantuğ Turay Kaç Yaşında arkadaşalr merak ettim bu çocuk kaç yaşında acaba oldukça karizma yaşıda genç gibi ama sanki yaşını göstermiyor :S
  4. rihannanın boyu kaç?

rihannanın boyu kaç?

Merhabalar arkadaşlar. Biz grupça rihanna hayranıyız ama boyu konusunda bir iddiaya girdik, acaba rihannanın boyu kaç ?
  5. Kaç yaşında menopoza girilir?

Kaç yaşında menopoza girilir?

Ülkeler ve ırklar arasında genetik, çevresel, beslenme v.b faktörlere bağlı olarak menopozun başlama yaşı değişkenlik göstermektedir. Menopoza girme yaşı genellikle 45-55 yaşlar arasında değişmektedir. Bundan yüz yıl önce şimdikine göre kadınlar ortalama 4-5 yaş daha erken menopoza girmekteydi. Ancak yüz yıl öncesine göre günümüzde genç kızlarda ilk adet görme yaşı (menarş) daha erken olmaya...

Sayfayı Paylaş