gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Rihanna Yeni Saç Modeli ve Rengi İle Çok Şaşırttı

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rihannanın saç modeli rihannanın saç rengi rihannanın saç modeli 2013

Barbadoslu dünyaca ünlü sanatçı Rihanna, saç rengi ve modeli ile birlikte dövmeleri, giyim tarzı ve yaşantısı ile her zaman dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Birçok bayanın saç modeli tercihin de Rihanna'yı örnek aldığını biliyoruz. Rihanna'nın son saç modeli ve rengi bana göre çok da örnek alınacak cinsten değil:D:D Siyah uzun saçları arasına gri balyajlar attıran Rihanna, bakalım bu saç modeli ile ne kadar gündümde kalacak. Belki de çok yakın da farklı bir model ve renkle tekrar karşımıza çıkacak belli mi olur...

rihannanin_yeni_gri_saclari_h1650.jpg

Cesaret isteyen yeni saç modeli ve rengi ile özellikle marjinal kesimin beğeneceğini düşündüğüm Rihanna'nın yeni model saçları için sizler ne düşünüyorsunuz? Rihanna da gelişen teknolojiye uyarak özellikle sanatçılar arasında çok moda olan instagram resim paylaşmaktan geri kalmayarak son imajını hayranları ile paylaştı.
    rihanna.jpg rihannanin sac rengi.jpg rihanna sac modeli.jpg rihanna.jpg

Rihanna Yeni Saç Modeli ve Rengi İle Çok Şaşırttı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2 on hangi saç rengi ve modeli

2 on hangi saç rengi ve modeli

Hangi saç rengi size yakışır? esmere yakışan saç renkleri mat altın saç rengi baharat rengi baharat sac açık kumral mat altın Annelerimiz zamanında saçlar sarıya boyanır ya da meç yapılırdı. Şimdi öyle mi ya? Renklerden renk beğen. Peki ama onca renk tonundan hangisi size en çok yakışır? O renge uygun makyaj nasıldır? Ateş kızılı veya altın sarısı ya da klas.k koyu renk saç renginden...
  2. Rihanna saç modelleri

Rihanna saç modelleri

rihanna saç modeli rihanna saç rengi sac modelleri rihannanın rengi Kadın,erkek bir çok hayran kitlesine sahip olan Barbados asıllı ABD’li şarkıcı Rihanna'nın yaptığı,giydiği herşey olay olmakla birlikde hayranları tarafından örnek alınıyor.Güzelliğiyle dikkat çeken Rihanna adeta bir moda ikonu gibi yaptığı taklit ediliyor. İşte çikolata tadında ve renginde olan (tabiki tadına bakmadım ama...
  3. Gülben ergen'in makyajı saç rengi ve saç modelleri

Gülben ergen'in makyajı saç rengi ve saç modelleri

Gülbn Ergen'e bayılıyorum, saçı makyajı ve saç rengi hele saç modellerini gerçekten harika seçiyor. Şimdi son zamanlarda kullandığı saç modellerini ve saç renklerini lütfen bana resim olarak verir misiniz. Hastayım ya bu kadına :)
  4. Rihanna 'nın Yepyeni Saç Modelleri

Rihanna 'nın Yepyeni Saç Modelleri

Bu konu rihannanın yeni saç modelleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, dünyaca ünlü starlardan biri olan Rihanna sadece sesiyle değil, düzgün fiziği, giyimi ve saç-makyajıyla da gençler tarafından takip ve taklit ediliyor. Renkten renge giren saçları, sürekli yenilediği saç modelleriyle hızına yetişilmeyen Rihanna müzik dünyasında ki başarılarına da başarı katmaya devam...
  5. Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı

Ceyda Ateş Yeni İmajı İle Hayranlarını Şaşırttı

bu konu Ceyda Ateş'in yeni imajı haberine yer vermektedir. Twitter da paylaştığı resimlerle saçlarını kıvırcık bir hale getirip yeni imajı ile hayranlarının karşısına çıkan Ceyda Ateş, son hali ile oldukça şaşırttı. Hayranları tarafından yeni saç şekli beğenilse de şahsi fikrim kıvırcık saçları ben kendisine aman aman yakıştırmadım açıkcası... En son oynadığı dizi için saçlarını koyulaştıran...

Sayfayı Paylaş