gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rihannanın bynunda ne dövmesi var?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Rihannanın hayranıyım ve boynundaki dövmeye bayılıyorum ama ne dövmesi olduğunu da bilmiyorum. Acaba o dövmede ne yazıyor nedir o dövmenin hikayesi ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna dövmeleri çok seviyor.Vücudunun çeşitli yerlerine sık sık yeni dövmeler yaptırıyor her defasında yeni bir dövme ile sevenlerinin karşısına çıkan Rihanna boynuna yaptırdığı dövmesiylede dikkatleri üzerine çekiyor. Rihanna'nın boyunundkai dövmesi Rebelle Fleur bu dövmesinin anlamı Fransızcada asi çiçek anlamına geliyor Rihanna’nın boynundaki dövmeyi nasıl buluyorsunuz...

Rihannanın bynunda ne dövmesi var? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. var...var...var...peki ne var?

var...var...var...peki ne var?

banyo yapasım var... bugecede uyumayasım var...:D yağmurda yürüyesim var.... çok üşüyorum ısınma isteğim var:D
  2. İdo'nun  dövmesi

İdo'nun dövmesi

ibrahim tatlısesin oğlu ido, dövmesi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar İbrahim Tatlıses'in en küçük oğlu İdo, geçtiğimiz akşma arkadaşlarıyla birlikte gezerken objektiflere yakalandı. İdo'nun kolunda ki dövmeleri gören, İdo'nun ailesine ne kadar düşkün olduğunu düşündü. çünkü bir kolunda babasının adı, bir kolunda ise annesinin adı yazıyordu:) İşte o haber ve İdo'nun dövmesi...
  3. neyim var

neyim var

yaklaşık 5 gündür idrar problemim var çok sık ve az az çıkıyorum yanma ve akıntımda var hafif bel agrım var geçen ayın 20 sinde regl oldum bu ayın 7 sinde çok hareket ettikten sonra çok az bir kanamam oldu ilkkez böyle oldu neyim var yardımcı olursasnız sevinirim
  4. rihanna istanbula gelecekmiş ne zaman ?

rihanna istanbula gelecekmiş ne zaman ?

Rihannaya bayılıyorum ve Türkiyeye geleceğini İstanbulda konser vereceğini duryu mdoğrumu haber ne olur doğru deyin :D Ne zaman geliyormuş ?
  5. Rihanna konser biletleri ne kadar olacak ?

Rihanna konser biletleri ne kadar olacak ?

Arkadaşlar Rihanna konserine gitmeyi çok istiyorum ama bilet fiyatları beni korkutuyor inş fazla pahalı olmaz. Acaba ne kadar olacak fiyatlar bilginiz varmı ?

Sayfayı Paylaş