gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Rihanna'nın Kıyafeti Alay Konusu Oldu !

Konu, 'Magazin' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

2225053-kapak.jpg
    Barbadoslu yıldız Rihanna New York'ta düzenlenen Metropolitan Müzesi Kostüm Enstitütü'nün (MET Gala) dün gece New York'ta düzenlenen gala gecesinde tercih ettiği kıyafet ile olay oldu. Sosyal medyada Rihanna'nın kıyafeti için omlet benzetmesinde bulundu. Kostüm birbirinden komik capslere malzeme oldu.
    ozwuwdul.jpg 700x265670_rihannnna_1.jpg

Rihanna'nın Kıyafeti Alay Konusu Oldu ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alay (askeri)

Alay (askeri)

Bakınız; Ordu.Rüyada bir alaY asker görmek sıkıntıların sona ereceği ve kişinin hiç ummadığı bir olay sayesinde kendine gelecek demektir. Rüyanizda asker olarak bir alayda egitim görmekte veya subaylik yapmakta oldugunuzu görmek, büyük bir hükümet adami tarafindan yardim ve iyilik göreceginize; bir alayda bir geçit töreninde bulundugunuzu görmek, kafile halinde bir baska memlekete gidip...
  2. 57.Alay

57.Alay

Resimdeki sancak, Çanakkale Savaşı’nda son erine kadar şehit olan Kahraman 57nci Alay'ın Sancağıdır. Hâlen Melbourne-Avusturalya müzesinde sergilenmekte olan sancağın tanıtım plâketinde şöyle yazmaktadır: "Bu Alay Sancağı Gelibolu savaş alanından getirtilmiştir, ama esir edilmemiştir. Türk Ordusu'nun geleneklerine göre bir alayın sancağı, alayın son eri ölmeden teslim edilemez. Bu...
  3. Türk: ROJ TV pazarlık konusu oldu

Türk: ROJ TV pazarlık konusu oldu

DTP'li Ahmet Türk Roj TV'nin ''pazarlık konusu yapılmasının düşündürücü olduğunu'' ifade etti. DTP Genel Başkanı Ahmet Türk, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Şanlıurfa'da dün yapılan izinsiz gösteriye ilişkin değerlendirmelerde bulundu. ''İstanbul, Adana ve Ankara illerinde de seçim sonuçlarından sonra yapılan gösterilere polisin müdahale etmediğini ama Ağrı'da gaz...
  4. Alay Komutanı tutuklandı

Alay Komutanı tutuklandı

Hakkında tutuklama kararı çıkarılan Eskişehir Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Recep Gençoğlu, uçakla götürüldüğü Eruzurm'da hakim önüne çıkarıldı. Öğleden sonra saat 14:30'da 3 hakimin hazır bulunduğu 2'inci Ağı Ceza Mahkemesi'ne çıkarılan Kıdemli Albay Recep Gençoğlu'na, hakkındaki suçlamalar okundu. Ergenekon örgütüne üye olmak ve irticayla mücadele planını hayata geçirmek için...
  5. Gün Akşam Oldu Dizisi Konusu

Gün Akşam Oldu Dizisi Konusu

halil ergün yeni dizisi show tv gün akşam oldu konusu oyuncuları nezaman başlayacak hakkında detaylı bilgiler burada arkadaşlar Yeni sezon dizileri yavaş yavaş yayınlanmaya başlıyor melekler...Henüz yayınlanmayan fakat yeni sezonun en iddaalı 10 yapımından biri olarak gösterilen Gün Akşam Oldu dizisi Eylül ayından itibaren Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayacak diyor ve dizi ile...

Sayfayı Paylaş