gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Rihanna'nın Video Klip İmajı

Konu, 'Moda Güncel' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Saçlarının rengini ve şeklini çok beğendim fakat kıyafetini hiç beğenmedim açıkçası.Hırkası ,korsesi ,şortu ,çorabı tek başına oldukça hoş fakat kombine edildiğinde pek bi manasız olmuş...Terliğine de diyecek söz bulamıyorum.:24: [​IMG]

Salı günü Manhattan, New York’ta gerçekleşen “What’s my name” şarkısının video çekiminde iddialı kıyafetiyle rol aldı.
    Rihanna dar korsesi, yırtık kot şortu, mavi hırkası, uzun dantel çorapları ve terlikleriyle garip ama korsesi nedeniyle bir o kadar da çekici bir kombinasyon tercih etmişti.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Bu çoraplarda moda oldu ya :D Ben beğenmedim maalesef :)

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bendee begenmedimmm ...
    cokkk hoşş olmamışş yakışmamış bencee kimseyedee yakışmazz...
    rüküşşş rüküşşş o may gadd... yaniii...

Rihanna'nın Video Klip İmajı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İmaj

İmaj

Imaj neden son yillarda bu kadar önemli hale geldi?Neden herkes, her marka, her firma, hatta ülkeler bu kadar fazla önemser oldular bu “imaj” denen seyi? Eskiden neden bu kadar önemli degildi? Yoksa önemli idi de, biz mi yeni anladik bunun önemini? Firmalari ele alacak olursak , yaptiklari isle ilgili olarak, her seyin tam yapildigini düsünmelerine ragmen, bir türlü istedikleri basariyi elde...
  2. video

video

admin arkadaslar kirac fan topigine video eklemek istiyorum, video eklemek yasakmi ,cevap yazarsaniz sevinirim
  3. Yalın Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda Video Klip

Yalın Keyfi Yolunda, Aşkı Sonunda Video Klip

Yalın'ın keyfi tadında aşkı yolunda şarkısı çok güzel olmuş... Yönetimin notu: Telif hakları kanunu gereğince sitemizde klip yayınlanması yasaktır. Bilginize.. edit by TİTAN
  4. Süper Bir Hint Video Klibi, Bayılacaksınız! :)))

Süper Bir Hint Video Klibi, Bayılacaksınız! :)))

komik hint video klip, hin şarkısı, komik hint videosu Bir kızla bir erkek birbirlerini severler ama ortada küçük bir sorun vardır, kızın babası. Ne yaparlarsa yapsınlar babayı bir türlü ikna edemezler. Delikanlı müstakbel kayınbabasının ayaklarına diz çöker yalvarır ama ı-ıh :D:D Peki sonunda ne olur? Hintlilere özgü, gülmekten yerlere yatacağınız bir video klip, buyrun :D:D Dipnot:...

Sayfayı Paylaş