gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Rimel Fırçası Hangi Özelliklerde Olmalı?

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

rimel fırçası nasıl olmalı özellikleri nasıl seçilmeli dikkat edilmesi gerekenler ile ilgili bilgiler burada melekler Her bayan bakımlı kirpiklere sahip olmak ister.Siz de uzun ve gür kirpiklere sahip olmak istemez misiniz melekler :) Bunun için bayanlar genelde ya en uzun ya da en gür gösteren rimellere başvururlar.Oysa ki en doğrusu kirpiklerimizin neye ihtiyacı olduğudur.Bu sebeple de alacağımız rimelin işlevi ve fırçası önemlidir.Peki bir rimel fırçası nasıl olmalı?

Düz kirpikler için yoğunluk etkisi veren klasik fırça ile daha uzun kıllara sahip spiral fırçanın bir arada kullanıldığı fırçalar uygundur.

Kısa kirpikler için özel kıvrık fırçalar kullanışlı melekler.Bu fırçalar kirpikleri ağırlaştırmadan uzatarak belirgin hale getiriyor.

Düşük kirpikler için kauçuk,her kirpik telini tek tek ayıran ve yelpaze gibi açılmasını sağlayan fırçalar uygun.

Seyrek kirpikler için de kirpikleri kavrayarak boyarken hacim katan hafif s şeklinde fırçalar uygun.

Tabi bunların yanında kirpiklerinizi bir kirpik kıvırıcıyla da dikkatlice kıvırabilir,daha uzun ve gür kirpikler için bakım da yapabilirsiniz. :tik:

Rimel Fırçası Hangi Özelliklerde Olmalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi renk rimel sürmeliyim?

Hangi renk rimel sürmeliyim?

Hangi renk rimel sürmeliyim? Bu seçim aslında makyajınızda arzu ettiğiniz sonuca göre değişir. Genellikle göz rengi temel alınsa da, bu tamamen elde etmek istediğiniz makyaj tarzına bağlıdır. Eğer gözlerinize ışıltı vermek ve göz makyajınızı daha belirgin hale getirmek istiyorsanız, göz renginiz ne olursa olsun siyah renk rimel kullanmalısınız. Eğer göz renginizi ortaya çıkarmak ve...
  2. Rimel fırçasındaki kalıntılar

Rimel fırçasındaki kalıntılar

rüyada kirpiklere rimel sürmek Kızlar hepimizin sorunu rimel fırçamızdaki kalıntılardır.Benim fırçamda çok fazla kalıntı oluyor bunu nasıl giderebilirim diye düşünürken sonunda çaresini buldum:) Bakın bu sorunu nasıl hallediyorum:) RimeL fırcasında kalan kalıntılarr rimel sürerken kirpiklerinizde topaklanmaya neden olabilir.Rimel fıraçasını temizlemek için fırçayı bir miktar vazeline...
  3. Rimel fırçası nasıl olmalı ve nasıl temizlenmeli kızlar

Rimel fırçası nasıl olmalı ve nasıl temizlenmeli kızlar

Kızlar rimel fırçası alırken nelere dikkat etmeliyim, ve fırçayı temizleme işlemini sizler nasıl yapıyorsunuz
  4. Ana kucağı alırken hangi özellik ön planda olmalı?

Ana kucağı alırken hangi özellik ön planda olmalı?

Merhabalar .....Ana kucağı alırken neden çoğu anne kararsız kalır ki benim gibi :)Anlamazdım eskiden ama o kadar çok çeşit varken ve de güvenli olur mu olmaz mı diye düşünürken kararsız olmamak elde değil hanımlar...Çok kullanışlı olsun diye bakmadığım yer kalmadı diyebilirim.Oto koltuğu şeklinde de kullanalım iki defa da almayalım diye oto koltuğu şeklinde olanlara bakarken Baby2go dikkatimi...
  5. Size Uygun Rimel Nasıl Olmalı?

Size Uygun Rimel Nasıl Olmalı?

rimel nasıl seçilir, rimel seçimi, rimel seçiminin püf noktaları Sevgili melekler, hayal ettiğinizi, dolgun, kıvrık ve hacimli kirpikler için elbetteki rimellerden faydalanacaksınız. Ancak aldığınız rimel bir türlü beklentinizi karşılamıyorsa, belki de rimel seçiminiz yanlış. Bakın size uygun rimeli nasıl seçeceksiniz? Rimel seçiminde en önemli nokta fırça seçimidir. Kirpiklerinize en...

Sayfayı Paylaş