gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Rio de Janerio Hakkında Bilgi Resimleri Fotoğrafları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Rio de Janerio Hakkında Bilgi Resimleri Fotoğrafları

Rio de Janerio Hakkında Bilgi Resimleri Fotoğrafları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rio De Janerio Tatil Bilgileri

Rio De Janerio Tatil Bilgileri

İnsanlar renklidir, yaşam renklidir, karnaval renklidir, gece hayatı renklidir. Her şeyi ile renkli bir şehirdir. RİO DE JANERİO BİLGİLERİ Para birimi : Real Yüzölçümü : 1.182 Km2 Saat farkı : Yaz aylarında 6 saat, kış aylarında 4 saat Resmi dil : Portekizce Sıcaklık : Şehirde tropikal bir iklim hakimdir. Araklıktan- Marta kadar süren yaz ayalarında sıcaklık 25- 40 derecedir. Kış...
  2. Rio de Janeiro - Brezilya

Rio de Janeiro - Brezilya

brezilya gece hayatı Brezilya, Güney Amerika'da yer alan, kıtanın en büyük ve en kalabalık ülkesidir. Uzun bir Atlas Okyanusu kıyısı vardır. Komşuları, güneyden kuzeye: Uruguay, Arjantin, Paraguay, Bolivya, Peru, Kolombiya, Venezuella, Guyana, Surinam, Fransız Guyanası'dır. (Ekvador ve Şili hariç tüm Güney Amerika ülkeleriyle komşudur.) Brezilya Bayrağında sarı, topraklarından bol miktarda...
  3. Amsterdam Hakkında Bilgi Resimleri ve Fotoğrafları

Amsterdam Hakkında Bilgi Resimleri ve Fotoğrafları

hollanda amsterdam hakkında bilgi Eğlencenin başkenti Amsterdam Amsterdam Hollanda'nın başkentidir ama hükümeti barındırmaz, yani idari başkent değildir. 12. yüzyılda Amstel ırmağının kıyısında bir balıkçı köyü olarak kurulan Amsterdam, bugün Hollanda'nın kişi sayısı bakımından en büyük, kültürel ve parasal yönden de en önemli kentidir. Kentte 2005 sayımına göre 742.209 kişi yaşasa da, bu...
  4. Kat Deluna Kimdir resimleri biografisi fotoğrafları hakkında bilgiler

Kat Deluna Kimdir resimleri biografisi fotoğrafları hakkında bilgiler

Özellikle bu aralar meleklerim youtubeden paylaşılan Drop İt Love adlı klibi inanılmaz revaçta... Bende izledim baya değişik bir klip :) Şimdi öncelikle bu Kat Deluna hakında sizlere detaylı bilgiler sunalım. Kathleen Emperatriz "Kat" DeLuna, 1987’de Amerika’da dünyaya geldi. Aslen Dominik Cumhuriyeti kökenli olup çocukluğunu Bronx’ta geçiren Kat, Aretha Franklin’i dinleyerek...
  5. rio de janerio turları 2011 - 2012 bilgi istiyorum.

rio de janerio turları 2011 - 2012 bilgi istiyorum.

Kızlar rio de janerio ya giden bir tanıdığım vardı ve geçen sene sürekli oradan bahsetti. Belkide abarttı bilmiyorum. Bana rio de janerio turları ile ilgili bilgi lazım verirseniz çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş