gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Rio karnavalı 2013 ne zaman ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Şaka gibi ama bir mucize sonucu Brezilya gitme durumum ortaya çıktı, benim merak ettiğim karnavala denk gelir mi acaba ? 2013 rio karnavalı ne zaman kutlanacak ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Rio Karnavalı, Brezilya'nın Rio de Janeiro şehrinde düzenlenen dünyanın en ünlü festivali ve en büyük karnavalı. Hıristiyanlık inancındaki Büyük Perhiz'den önce düzenlenmektedir.Karnavalda düzenlenen geçişlerde samba okulları ve milyonlarca insan yer almaktadır.

2013 Rio Karnavalı 2013 Şubat 9, 10, 11, 12 Tarihleri arasında olacaktır.

Rio karnavalı 2013 ne zaman ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2013 Berat Kandili Ne zaman

2013 Berat Kandili Ne zaman

2013 Yılında Berat Kandili Hangi güne denk geliyor hangi ay ?
  2. 2012 Rio De Jenairo Karnaval Turları Tanıtımı

2012 Rio De Jenairo Karnaval Turları Tanıtımı

rio de janeiro 2012 karnaval muhteşem turlar tanıtımı fiyatları gezilecek yerler gezi paketleri resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Sıcacık havası ,rengarenk karnavalı ,muhteşem sahilleri,plajları ve deniziyle Rio De Janeiro'da bir tatile ne dersiniz melekler :) Hele de bu tatili balayınıza denk getirdiyseniz,emin olun muhteşem bir balayı geçireceksiniz.:) Sizin için...
  3. Anneler Günü 2013 Ne Zaman

Anneler Günü 2013 Ne Zaman

Anneler Günü 2013 Ne Zaman bilen var mı acaba?
  4. 2013 survivor ne zaman başlıyor

2013 survivor ne zaman başlıyor

survivorı çok merak ediyorum bir an önce başlasa da yine ünlülerle gönüller savaşlarını izlesek :D zaten geçen sene yarışmada ki tüm şarkıları siteniz sayesinde öğrendim, titan admin sağolsun ne sorsak söyledi :D Ne zaman başlıyor survivor 2013 bilgi varmı ?
  5. 2013 hac başvuruları ne zaman ?

2013 hac başvuruları ne zaman ?

Hac kayıtları için başvurular ne zaman acaba? 2013 hac kayıt tarihleri hakkında bilgi verirmisiniz?

Sayfayı Paylaş