gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Rit İstanbul

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

rit maslak rit otel istanbul maslak ( 0 212 ) 286 26 76
    Faks : ( 0 212 ) 286 21 28

Yer : Maslak

Adres : Darüşşafaka Çetin Berkmen Spor Tesisleri Derbent Mevkii, Maslak

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli

Park : VAR

Web : gymnasiumsports.net
    EĞLENCENİN YENİ ADI; RİT !...

İstanbul cemiyet hayatının yeni adresi RİT, Caps ve Mare Restaurantları, Mönüleri ve servisleri ile gözde mekanlar arasında...

Kendinizi adeta evinizde gibi hissetmenizi sağlayan RİT CAPS güneş yerini Aya bırakırken de sabahın ilk ışıklarına kadar Club olarak hizmetini sürdürüyor...

Frankfurter, Denizci böreği, Fettuçini Alfredo ve İspanyol böreği gibi dünya mutfağının leziz seçkilerinin masal gibi ambiansıyla beğeninize sunulduğu ve içki dahil kişi başı 20 �25 YTL ödeyeceğiniz ve günün son, akşamın ilk saatlerine geçişte, stresli bir günün yorgunluğunu unutturacak ve ağzınızın tadını yerine getirecek RİT CAPS rezervasyon için; Darüşşafaka Gymnasium Sports Center � Maslak Tel: 0 212 286 26 76, gymnasiumsports.net

Balıktan bıldırcına, kırmızı etten kreplere uzanan seçkin bir mönünün sunulduğu RİT MAREde ise, özel seralarda yetişen tamamen organik, doğal sebzeler ve taze baharatların zeytinyağıyla muhteşem birlikteliğinde şefimizin ısrarı başlangıç olarak özellikle Izgara Sakız Kabağı sarmasını seçmeniz ve Etli Pazı Sarmasıyla devam etmeniz. Kişi başı içki dahil 30 �35 YTLye çıkabileceğiniz RİT MARE rezervasyon için; Darüşşafaka Gymnasium Sports Center � Maslak Tel: 0 212 286 26 76 gymnasiumsports.net

İstanbuldan uzak, İstanbul içinde İstanbulu sevenlerin buluşacağı yeni bir RİT Masalında görüşmek dileğiyle...

Rit İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akgün İstanbul Hotel - İstanbul

Akgün İstanbul Hotel - İstanbul

Otel Bilgileri Kapasite: 275 toplam oda, 550 toplam yatak, 2 kral dairesi, 8 suit oda, 16 bağlantılı oda, 8 özürlü odası, 241 standart oda. Şehir manzarası var. Oda Detayları: Direk telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kablo tv, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, suitlerde jakuzi, banyoda telefon. Genel Özellikler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv...
  2. İstanbul Princess İstanbul

İstanbul Princess İstanbul

Otel Bilgileri Kapasite: 305 toplam oda, 506 toplam yatak, 1 kral dairesi, 12 suit oda, 1 bağlantılı oda, 1 özürlü odası, 52 executive oda. Deniz, şehir manzarası var. Oda Detayları: Telefon, minibar, kasa, internet bağlantısı, televizyon, ücretli tv, uydu tv, merkezi klima, küvet-banyo, bide, saç kurutma makinası, banyoda telefon. Genel Özellikler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, kuaför...
  3. Kalp kapakçığında ritim bozukluğu

Kalp kapakçığında ritim bozukluğu

kalpte ritim bozukluğu ,kalpte ritim bozukluğu neden olur,kalpte ritim bozukluğunun tedavisi,kalp hastalıkları hakkında bilgiler NORMAL BİR KALP ATIŞI NASIL GERÇEKLEŞİR? Kalp atımı gerçekleştiği zaman, bu atıma yol açan elektriksel sinyaller kalpte belli bir yol izler. Bu sinyallerde meydana gelen herhangi bir kesinti aritmiye yol açar. Kalp dört odacıktan meydana gelmiştir. Kalbin...
  4. Kalp Ritim Bozukluğu Belirtileri ve Tedavisi Nelerdir?

Kalp Ritim Bozukluğu Belirtileri ve Tedavisi Nelerdir?

Kalbin normal atışını düzenleyen elektriksel uyarıların gerektiği gibi çalışmamaları sonucu kalbin çok hızlı, çok yavaş veya düzensiz atmasına ritim bozukluğu denmektedir. Ritim bozuklukları kalpte var olan sorunlar nedeniyle ortaya çıkabileceği gibi dış etkenlerle de oluşabilmektedir. Kalpte çarpıntı en belirgin kalp ritim bozukluğu belirtisidir. Çarpıntıdan sonra en sık görülen belirtiler,...
  5. Kalbinizin ritmine dikkat edin

Kalbinizin ritmine dikkat edin

Kalbin normalden hızlı ya da yavaş çalışması olan ritim bozukluğu; tedavi edilmezse kişide panik atak, ölüm korkusu, depresyon gibi problemlerin yanı sıra ani ölümlere de yol açabiliyor. Ölümle sonuçlanabilen bu hastalıkta erken müdahale büyük önem taşıyor. Ritim bozukluklarının teşhisinde son dönemde yaygın olarak elektrofizyolojik çalışma (EPS) ve ablasyon tedavisi uygulanıyor. Hastalara...

Sayfayı Paylaş