gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Rixos Grand Ankara Granada yılbaşı Programı 2011

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Rixos Grand Ankara Granada salonda İzel ile yılbaşında konuklarını ağırlayıp yeniyıla merhaba diyen mekanlardan.Sizlere yılbaşı programıyla ilgili detaylı bilgilere geçiyorum. [​IMG] Bistro 175 TL
    (Limitsiz yeli alkollü-alkolsüz içecekler dahil)

Yemekli Yılbaşı Galası 249 TL

Yemekli Düzende Kişi Başı
    Silver 249 TL
    Bronze 295 TL
    Gold 345 TL
    VIP 395 TL

Bilgi ve Rezervasyon İçin :
    Cumhuriyet Mh. tuna Cad. 8/10 Kızılay / Ankara
    Tel : 0312 432 12 25 (pbx)

Rixos Grand Ankara Granada yılbaşı Programı 2011 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara Grand Rixos Yılbaşı 2010 Programı

Ankara Grand Rixos Yılbaşı 2010 Programı

Ankara Grand Rixos otelde 2010 yılına Safiye Soyman ve faik Öztürk ile girmek istiyenler için gerekli bilgileri veriyorum Safiye Soyman ve Faik Öztürk ile Grand Balo Rezervasyon: 312 410 55 00
  2. Ankara Club Leylaa yılbaşı programı 2010

Ankara Club Leylaa yılbaşı programı 2010

club leylaa ankara club leylaa clup leyla ankara leyla clup Doyasına eğlencenin tadına varıp unutamayacağınız bir yılbaşı geçirmek istiyorsanız Ankara Club Leylaa yı tercih edebilirsiniz GRUP SU ABİDİN ORYANTAL DJ FİX MÖNÜ LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ FİYAT: 70 - 90 TL TEL: 475 46 50
  3. Crowne Plaza Ankara Yılbaşı Programı 2011

Crowne Plaza Ankara Yılbaşı Programı 2011

ankara yılbaşı 2011 ankara 2011 yılbaşı programları programları Crowne Plaza Ankara 2011 yılbaşı programıyla ilgili sizlere detaylı bilgilere geçiyorum.Sizde eğer unutulmaz bir yılbaşı gecesi yaşamak istiyorsanız en kısa zamanda Crowne Plaza da yerinizi ayırttırın:tik: Saat 20.00′da başlayacak programda, Fasıl Grubu, Figen Biricik Orkestrası, DJ Performansı, Çocuklar için Palyaço...
  4. İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

İstanbul Dedeman Yılbaşı Programı 2011

dedeman yılbaşı İstanbul Dedeman yılbaşı programını merak edenler için sizlere detaylı bilgilere geçiyorum.Unutulmaz bir yılbaşı geçirmek isteyenler kesenin ağzını biraz açmak zorunda kalacak bu muhteşem mekan için.. Güçlü sesi ve sahnedeki zarif duruşuyla Candan Erçetin, Dedeman İstanbul’da !!! Eşsiz bir yılbaşı ziyafeti ve yemek müziği ile başlayacak olan Yılbaşı programı,CANDAN ERÇETİN ve...
  5. Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı

Petek Dinçöz 2011 Yılbaşı Programı

petek dinçöz yılbaşı 2011 petek dinçöz 2011 yılbaşı programı Eski mankenlerimizden şimdiki sanatçılarımızdan olan Petek Dinçöz 2011 yılbaşına Kıbrıs Jasmine Court Otelde sahne alacak sanatçılarımızdan biri.Eğer sizde yılbaşında Kıbrıs'ta girecek olan kişilerdenseniz Petek Dinçöz sizi yılbaşına birlikte girmeniz için Jasmine Court otelde bekliyor:)

Sayfayı Paylaş