gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

riya ile korunuyordum ama karnımda hareket var hamile miyim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sizinle birşey paylaşmak isteiyorum 2 aya yaklasık karnımda hareketler hissediyorm yeni yeni bebek canlanır gibi işin gerçegi riya ile korunuyorum ve düzenli regl görüyorum ayriyetden 17 aylık birde kızım var böyle bir durumla karşılasan var mı

2. BeyazMelek

BeyazMelek Super Moderator

Beğenilen Mesajlar:
    325
    Ödül Puanları:
    63
    Bu durumlar gittikçe o kadar çok karşımıza çıkıyor ki yani hamile olmanız mümkün olabilir sizin için en doğru karar bir hastaneye giderek betaHCG baktırmanız olacaktır, hakkınızda hayırlısı..

riya ile korunuyordum ama karnımda hareket var hamile miyim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamileyim ama karnım büyümedi

hamileyim ama karnım büyümedi

merhaba hanımlar ben 4 aylık hamileyim ama dışardan görenler benim asla hamile olduğumu bilmiyor çünkü karnım halen çıkmadı hamilelikte karın ne zaman çıkar acaba bilen varmı bende artık hamilelik kıyafetleri giymek istiyorum ama karnım olmadığından giyemiyorum benim karnım ne zaman büyücek
  2. sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim

sprail taktırdım ama hamile olabilir miyim

lütfen cevap verin kizim 1 yaşinda 7 ay once sprail taktirdim her ay duzenli adet oluyordum fakat bu dönem 1bucuk aydan fazladır adet gormuyorum hamile kalma olasilgm warmı?
  3. 4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

4 aylık hamileyim ama karnım hiç çıkmadı

merhaba benim hamileliğimin dördüncü ayında olmama rağmen karnım hiç çıkmadı böle ayva göbeği gibi acaba bebeğim yeterince besleniyor mu ya neden karnım büyümüyor
  4. Hamileyim karnımda sertlik var

Hamileyim karnımda sertlik var

hamilelikte karnın sertleşmesi,gebelikte karında sertleşme neden olur,hamilelikte karında kasılmalar,gebelikte karında kasılmalar,gebelikte karın sertleşmesi hakkında bilgiler Karında sertleşme ve kasılma benzeri şikayetler hamileliğin son aylarında sıklıkla rastlanan şikayetlerdir. Bunlara kasık ağrısı da eşlik edebilir. Özellikle 6. aydan sonra doğuma kadar olan dönemde anne adayı...
  5. Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte karın ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı nedenleri,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karın ve kasık ağrısı hakkında bilgiler Gebeliğin ilk günlerinde hatta adetin geciktiğininin farkedildiği ilk günlerde karın ve kasık bölgelerinde hafif rahatsızlık hissi genellikle bir çok kadın tarafından hissedilir. Hamileliğin 3. ve 4. aylarından kasık...

Sayfayı Paylaş