gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Rıza Baba Masummuş

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

geçtiğimiz günlerde adı aşk dedikodularına karışan Zafer Ergin sözlerinde haklıymış eşini aldatmıyormuş Neslihan Yavuzcan bunu sözleriyle onayladı....
    AŞK YOK TEZ HAZIRLIYOR!
    MANKEN NESLİHAN YAVUZCAN'LA OYUNCU ZAFER ERGİN ARASINDA ÇIKAN AŞK DEDİKODULARINA AÇIKLIK GETİRDİ...

“ARKA Sokaklar” dizisinin Rıza Baba’sı Zafer Ergin’le aşk yaşadığı konuşulan manken Neslihan Yavuzcan, her hafta sonu bir ünlü isimle röportaj yaptığı gazetede bu hafta kendi kendisine konuk olup merak edilen sorulara yanıt verdi “Zafer Ergin’le çok iyi arkadaşız. Vakit buldukça yemek yiyoruz. Ayrıca genetik harikası Zafer Ergin’den genç kalmanın formülleri üzerine tez hazırlıyorum.”

Rıza Baba Masummuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baba

baba

Babasını gören hasta ise iyileşir, sıkıntısı varsa rahatlığa kavuşur, ihtiyacı varsa birisi cömertçe giderir, yitiği varsa bulur, bir muradı varsa yerine gelir. Babanın iyi hali kişinin kendi durumuna, babasını bir işte takip etmek onun meslek ve meşrebiini devam ettirmeye, Babaya hürmet ve tazim Allah'a itaat etmeye, ona isyan Allah'ın emirlerine uymamaya, Babanın gülümsemesi ilahi hoşnutluğa...
  2. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  3. ah ulan rıza

ah ulan rıza

Neden hala gelmedi, Yoksa saati mi sasirdi bu hiyar. Gerçi hiç saati olmadi ama en azindan birine sorar. Cebimde bir lira desen yok, madara olduk meyhaneye. Ahh esek kafam benim, nasilda güvendim bu hergeleye. Gelse baliga çikacaktik, ne çekersek kizartip, bira ile yutacaktik. Kafamiz tav olunca, sarkilar döktürüp, enteresan hayallere dalacaktik. Bu sandali geçen hafta denk getirip...
  4. Mona Rıza

Mona Rıza

50 centiye:zuha:

Sayfayı Paylaş